اخبار شرکت‌ها

از دسترس خارج شدن یوتیوب در سراسر جهان به مدت 30 دقیقه

کلیه کاربران یوتیوب صبح امروز از قطعی سراسری این شبکه اجتماعی و عدم دسترسی به ویدئوهای مورد نظرشان خبر دادند. توئیت های کاربران در سراسر جهان نشان می دهد که یوتیوب به مدت نیم ساعت بطور کامل از دسترس خارج شده است.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی و فناوری تکنا، توئیت های منتشر شده توسط کاربران یوتیوب در سراسر جهان از قطع شدن سراسری بزرگ ترین سایت استریم جهان حکایت دارد. یوتیوب صبح امروز جمعه به مدت 30 دقیقه از دسترس خارج و کاربران امکان تماشاس ویدئوهای محبوب خود را نداشتند. کاربرا با انتشار توئیت های مختلف در پی اعلام این مشکل به مسئولان یوتیوب بوده اند. در اکثر این توئیت ها شکایت هایی از عدم دسترسی به کانال موردنظر و همچنین نشان ندادن ویدئوهای بارگزاری شده در گذشته دیده شده است.

پس از اعلام این موضوع از طرف کاربران، مسئولان توئیتر نیز در پاسخ به مشکلات در توئیتی از برظرف شدن مشکلات خبر دادند. علت این اختلال نیز افزایش بی شمار تعداد کاربران عنوان شده اسنوتوئیتر اعلام کرد که این مشکل دقیقا در ساعت 3 و سی دقیقا بامداد در اروپای غربی، آمریکا و استرالیا اتفاق افتاده و کارشناسان این شرکت موفق شدند تا ظرف نیم ساعت این مشکل را برطرف و وضعیت را به حالت عادی برگردانند. استفاده از سرویس های این استریم ویدئویی باعث شده تا تعداد کاربران آن در ماه هایی اخیر به شدت افزایش یابد بطوریکه این افزایش و استفاده از محتواهای گوناگون ویدئویی این شبکه را با مشکل مواجه کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا