کولر مستر کیبورد حرفه ای خود با نام NovaTouch TKL را معرفی کرد

کولر مستر یکی از بزرگترین سازندگان محصولات کامپیوتری می باشد که از سال 1992 در حال فعالیت است. این شرکت بزرگ تایوانی، امروز کیبورد حرفه ای و جدید خود را که NovaTouch TKL نام دارد معرفی کرد. کیبورد حرفه ای و جدید NovaTouch TKL یک تجربه ی بی نظیر در تایپ کردن را به ارمغان آورده است. […]

کولر مستر یکی از بزرگترین سازندگان محصولات کامپیوتری می باشد که از سال 1992 در حال فعالیت است. این شرکت بزرگ تایوانی، امروز کیبورد حرفه ای و جدید خود را که NovaTouch TKL نام دارد معرفی کرد.

کیبورد حرفه ای و جدید NovaTouch TKL یک تجربه ی بی نظیر در تایپ کردن را به ارمغان آورده است. این کیبورد جدید از یک فن آوری جدید ژاپنی در ساخت بدنه بهره می برد و این فن آوری جدید با ساختار هیبریدی خود، وزنی معادل با 45 گرم دارد و از نقطه ی تحریک 1 میلی متر بهره می برد تا دقت تایپ افزایش پیدا کند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Cooler Master novatoch tkl 2

زمان بازگشت دکمه که اصطلاحا Debounce نام دارد، 3 برابر کیبورد های سنتی سرعت دارد که نتیجه ی آن افزایش سرعت تایپ می باشد. همچنین محدودیت های APM یا Actions Per Minutes که توسط سیستم کنترل می شود در این کیبورد وجود ندارد و به صورت دستی قابل تنظیم است.

اما فن آوری های دیگری در ساخت NovaTouck TKL استفاده شده است که از جمله ی مهم ترین آنها می توان به فن آوری N-key Rollover که در کیبورد های High-End به کار گرفته می شود و همچنین فن آوری Anti-Ghost Technology اشاره کرد که به افزایش دقت در تایپ کمک می کند.

با تاچ پد نامرئی کمپانی Moky آشنا شوید

Cooler Master novatoch tkl 3

اما اگر از فن آوری های به کار گرفته شده در NovaTouch TKL بگذریم به ساختار ارگونومیک و منحصر به فرد آن می رسیم.همانطور که در عکس مشاهده می کنید، سطح دکمه ها به حالت مقعر می باشد و همچنین قسمت بالایی کیبورد به گونه ای طراحی شده است که در تایپ کردن های بلند مدت می توان با اطمینان کامل از آن استفاده کرد. این طراحی ارگونومیک سبب می شود تا درد های شانه کمتر احساس شوند و دستان دیرتر خسته شوند.نوع اتصال این کیبورد نیز از نوع micro-usb می باشد و طول کابل آن حدود 1.8 متر است که در مقایسه با کیبورد های دیگر مناسب است.

NovaTouch TKL یک کیبورد تمام عیار برای حرفه ای هاست و قرار است در اواسط ماه نوامبر در آمریکای شمالی و سپس در اروپا عرضه شود.

لینک کوتاه | منبع : Techpowerup