ساخت دستکش‌ های حرارتی ضخیم با امکان کار با گوشی های لمسی

دستکش‌های حرارتی امروزه کاربرد بسیار زیادی دارند و در هرجایی مشاهده می‌شوند و طراحی آنها به نحوی است که این دستکش‌ها را معمولا ضخیم و حجیم می‌سازند اما به تازگی یک کارخانه تولید پوشاک با نام Candle در شهر ونکوور کامادا کانادا از دستکش‌های حرارتی ظریف و هوشمند رونمایی کرده‌است. به گزارش سرویس اختراعات جدید […]

دستکش‌های حرارتی امروزه کاربرد بسیار زیادی دارند و در هرجایی مشاهده می‌شوند و طراحی آنها به نحوی است که این دستکش‌ها را معمولا ضخیم و حجیم می‌سازند اما به تازگی یک کارخانه تولید پوشاک با نام Candle در شهر ونکوور کامادا کانادا از دستکش‌های حرارتی ظریف و هوشمند رونمایی کرده‌است.

به گزارش سرویس اختراعات جدید تک نیوز به نقل از Indiegogo، این دستکش از ترکیب موادی نرم، انعطاف پذیر، دارای قابلیت تنفس، نئوپرن و لایکرا ساخته شده که ضد آب و باد هستند. نوک انگشتان این دستکش از موادی ساخته شده‌است که با استفاده از این دستکش مشکلی را برای استفاده از تلفن‌های هوشمند لمسی بوجود نمی‌آورد زیرا محیط نوک انگشتان این دستکش از رشته‌های فیبر کربن ساخته شده‌است که توانایی انتقال گرما را دارند. با تعبیه یک باتری لیتیوم-یونی در پشت این دستکش، دستکش می‌تواند تا 50 درجه سانتیگراد دست افراد را گرم کند.

ساخت دستکش‌ های حرارتی ضخیم با امکان کار با گوشی های لمسی

این دستکش‌ها دارای سه درجه حرارتی می‌باشند که در گرم ترین حالت باتری آن تا سه ساعت دوام می‌آورد و با ایجاد گرمای ملایم این دستکش می‌تواند تا 6 ساعت پاسخگوی نیاز باشد. همچنین درصورت کثیف شدن دستکش، با درآوردن باتری از داخل آن می توان آن را در داخل ماشین لباسشویی قرارداد.

قیمت هر یک از این دستکش‌ها که توسط کمپین “ایندی‌گوگو” خریداری شده است 99 دلار می‌باشد اما قیمت واقعی هر دستکش برابر با 160 دلار می‌باشد. برای دیدن خبرهای بیشتر به صفحه اخبار تکنولوژی جدید مراجعه نمایید.