سرویس اپل موزیک ارزان‌تر از اسپاتیفای شد

سرویس اسپاتیفای بیشترین سرویس استفاده شده استریم فایل‎های موسیقی در جهان است. این سرویس دارای بیش از 100 میلیون مشترک است که 30 میلیون عدد از آن‎ها از خدمات پرمیموم این شرکت بهره می‎برند. شرکت اپل به دنبال این است که با سرویس اپل موزیک خود جایگاه اسپاتیفای را تصاحب کند. یک راه برای انجام […]

سرویس اسپاتیفای بیشترین سرویس استفاده شده استریم فایل‎های موسیقی در جهان است. این سرویس دارای بیش از 100 میلیون مشترک است که 30 میلیون عدد از آن‎ها از خدمات پرمیموم این شرکت بهره می‎برند. شرکت اپل به دنبال این است که با سرویس اپل موزیک خود جایگاه اسپاتیفای را تصاحب کند. یک راه برای انجام این کار از سوی اپل ارائه‎ دادن خدماتی به کاربران با نرخ پایین‎تر است و به نظر می‎رسد که اپل نیز همین کار را دارد انجام می‎دهد، گرچه باید در این رابطه به نکته‎ای اشاره کنیم.

اپل در ایالات‎متحده شروع به ارائه‎ی کارت‎های هدیه اپل‎موزیک با قیمت 99 دلار کرده است. افرادی که مایل به پرداخت پیشاپیش این مقدار هستند می‎توانند با این قیمت از خدمات اپل موزیک به مدت یک سال بهره ببرند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اگر این مقدار را بخش بر 12 کنیم، عدد به دست آمده 8.25 دلار خواهد بود که می‎توان آن را نرخ لازم برای اشتراک در یک ماه دانست. هم اسپاتیفای و هم اپل در حال حاضر برای مشترکین خود هزینه‎ی ماهانه 9.99 دلار را در نظر گرفته‎اند. شما اگر نرخ پایین‎تری را می‎خواهید فقط کافی است که یک کارت هدیه‎ی 99 دلاری را بخرید.

اسپاتیفای امکان اسکن بارکد برای پخش آهنگ را فراهم کرد

امکان خرید کارت هدیه جدید اپل موزیک از فروشگاه‎های خرده‎فروشی شرکت اپل و هم‎چنین فروشندگانی از جمله Walmart ،Best Buy و eBay store پی‎پال وجود دارد. این شرکت به صورت آنلاین، از طریق آی‎تیونز، iOS یا محیط وب اشتراک 12 ماهه سرویس خود را نمی‎فروشد.

اسپاتیفای نیز کارت‎های هدیه‎ای به قیمت 120 دلار برای اشتراک سالیانه سرویس خود ارائه می‎دهد، یعنی همان مبلغی که برابر با پرداخت هر ماه 9.99 دلار، نرخ اشتراک ماهیانه‎ی آن‎ها، است.