مراقب صفحات جعلی همراه اول در شبکه های اجتماعی باشید

به تازگی شاهد فعالیت برخی شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان هستیم که به ظاهر میزبان صفحه رسمی اپراتورها شده‌اند و با این ترفند اقدام به دریافت اطلاعات از کاربران می‌کنند. به عنوان مثال در پیام‌رسان تلگرام، رباتی با وعده ارائه شارژ رایگان در حال فعالیت است که هیچ‌گونه ارتباطی با همراه اول ندارد. مشترکین همراه […]

به تازگی شاهد فعالیت برخی شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان هستیم که به ظاهر میزبان صفحه رسمی اپراتورها شده‌اند و با این ترفند اقدام به دریافت اطلاعات از کاربران می‌کنند. به عنوان مثال در پیام‌رسان تلگرام، رباتی با وعده ارائه شارژ رایگان در حال فعالیت است که هیچ‌گونه ارتباطی با همراه اول ندارد.

مشترکین همراه اول نیز باید دقت کنند که با درگاه‌های رسمی این اپراتور تعامل داشته و از ارائه اطلاعات به پایگاه‌های غیررسمی خودداری کنند. همراه اول برای جلوگیری از این مشکلات، با ارسال بیانیه‌ای رسمی، مشترکین خود را به تعامل با درگاه‌های رسمی این اپراتور فراخواند.

سود 715 تومانی برای هر سهم همراه اول

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: مشترکین این اپراتور برای دریافت اطلاعات در خصوص تعرفه‌ها، بسته‌های تشویقی، سرویس‌ها، اعلام اسامی برندگان، پیشنهادات و انتقادات، فقط از طریق سامانه‌های زیر و همچنین صفحه همراه اول در لینکدین، آپارات، کلوب و لنزور که لینک آن‌ها در پرتال اینترنتی همراه اول معرفی شده است، اقدام کنند و به درگاه‌های دیگر که ادعای ارتباط با این اپراتور را دارند، اعتماد نکنند.

  • سامانه اطلاع‌رسانی ۹۹۹۰
  • پرتال اینترنتی: mci.ir
  • اپلیکیشن همراه من (my mci)
  • کانال تلگرام: me/www_mci_ir
  • صفحه اینستاگرام: com/hamrah-e-aval