اخبار داخلیاطلاع رسانی

فروش اقساطی تلفن ثابت متوقف شد

از مرداد ماه سال جاری تعرفه فروش تلفن ثابت نیز بر اساس مصوبه شماره 6 جلسه شماره 237 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تغییر یافته و از 50 به 200 هزار تومان رسید. همچنین اعلام شده بود که متقاضیان دریافت تلفن ثابت در زمان ثبت‌نام به ‌ازای هر خط مبلغ یک میلیون ریال پرداخت و مابقی مبلغ (یک میلیون ریال) طی 36 ماه پس از راه‌اندازی خط از مشترک دریافت می‌شود.

اما در حال حاضر با گذشت سه ماه و نیم از این تصمیم گیری و ابلاغ مصوبات، فروش تلفن ثابت طبق مصوبه مذکور (100 هزار تومان هنگام ثبت نام و پرداخت مابقی رقم طی 36 ماه) متوقف شده است و فروش تلفن نقدی است.

به این صورت که هر متقاضی خرید تلفن ثابت هنگام مراجعه به مراکز مخابراتی، پس از استعلام امکان دایری خط باید رقم 190 هزار و 900 تومان به صورت نقدی واریز کند تا پرونده وی جهت تخصیص شماره و دایری تشکیل شود.

به گفته یکی از کارشناسان بخش فروش تلفن ثابت یکی از مراکز مخابراتی کسانیکه طی این 3.5 ماه اقدام به خرید اقساطی تلفن ثابت کرده‌اند به مرور طی یکی دو ماه آینده جهت واریز کل مبلغ تلفن فراخوانی می‌شوند.

وی دلیل چنین تصمیمی را مشکلات ناشی از زمان تغییر نام (تغییر مالکیت) دانست و گفت: در چند ماه گذشته بسیاری با این مشکل مواجه شده‌اند که بدون اطلاع از خرید قسطی فروشنده، کل رقم خط ثابت را به فروشنده داده و اکنون با اقساط هم مواجه شده‌اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن