پوستر جدید منتشر شده عرضه Galaxy S8 در اردیبهشت‎ماه را تایید می‎کند

با آن‎‎که تاریخ رسمی رونمایی از گوشی‎های Galaxy S8 و +Galaxy S8 مشخص شده است، سامسونگ تاکنون دقیقا اعلام نکرده چه زمانی علاقه‎مندان قادر به خرید پرچم‎دارهای جدید این شرکت خواهند بود. گرچه، تمامی شایعاتی که تا الان منتشر شده به تاریخ‎های 1 یا 8 اردیبهشت‎ماه به عنوان تاریخ عرضه‎ی این دو دستگاه اشاره می‎کنند. […]

sadmayeh-ad  

با آن‎‎که تاریخ رسمی رونمایی از گوشی‎های Galaxy S8 و +Galaxy S8 مشخص شده است، سامسونگ تاکنون دقیقا اعلام نکرده چه زمانی علاقه‎مندان قادر به خرید پرچم‎دارهای جدید این شرکت خواهند بود. گرچه، تمامی شایعاتی که تا الان منتشر شده به تاریخ‎های 1 یا 8 اردیبهشت‎ماه به عنوان تاریخ عرضه‎ی این دو دستگاه اشاره می‎کنند.

به منظور تایید تاریخ زمانی اردیبهشت‎ماه برای زمان ورود گوشی‎های S8 و +S8 به بازار، روز گذشته پوستری منتشر شد. شما در تصویر بالا می‎توانید مشاهده کنید که دقیقا ماه ورود این دو دستگاه به بازار آوریل (اردیبهشت‎ماه) قید شده است.

سامسونگ بار دیگر از حواشی حداقل بالا و پایین این گوشی‎ها برای رساندن منظور خود استفاده کرده است، نظیر چیزی که در تیزر رسمی این شرکت برای مراسم 9 فروردین‎ماه مشاهده شد. گوشی‎هوشمند گلکسی S8 سامسونگ انتظار می‎رود بسته به بازار فروش در قالب دو مدل، مجهز به چیپست‎های اگزینوس 8895 خود سامسونگ و اسنپ‎دراگون 835 کوالکام ارائه شود و نتایج بنچمارک این دو نشان داده است، گرچه با اختلاف کم، عملکرد سیستم روی چیپ اگزینوس از اسنپ‎دراگون بهتر است.

مدل کوچک‎تر این دو سردم‎دار یعنی Galaxy S8 یک نمایشگر 5.8 اینچی و +S8 یک پنل نمایش 6.2 اینچی خواهد داشت. به علت حواشی بسیار اندک نمایشگر و هم‎چنین نسبت تصویر شایعه‎ شده‎ی 18.5:9، آن‎ها بسیار کوچک‎تر از چیزی که شما تصور می‎کنید به نظر خواهند آمد. در هر دو گوشی از یک دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی استفاده می‎کنند و به همراه آن فناوری فوکوس‎ خودکار پیکسل دوتایی و قابلیت ضبط ویدئوهای با نرخ فریم بالا مشاهده می‎شود.

تبلیغات :

buy Neuralink