توانایی‎های Google Voice در مبارزه با تماس‎های اسپم بیشتر می‎شود

درست به مانند تنفری که اکثر افراد از ایمیل‎های بی‎ارزش و اسپم یا پیامک‎های مزاحم دارند، تماس‎های تلفنی اسپم نیز به یک شکل تنفرآور هستند چون برخلاف ایمیل‎ها و پیامک‎ها که سادگی پاک می‎شوند، فرد بایستی به این تماس‎ها پاسخ دهد و سپس متوجه شود مورد مزاحمت قرار گرفته است. حال سرویس‎های مختلفی به چشم […]

درست به مانند تنفری که اکثر افراد از ایمیل‎های بی‎ارزش و اسپم یا پیامک‎های مزاحم دارند، تماس‎های تلفنی اسپم نیز به یک شکل تنفرآور هستند چون برخلاف ایمیل‎ها و پیامک‎ها که سادگی پاک می‎شوند، فرد بایستی به این تماس‎ها پاسخ دهد و سپس متوجه شود مورد مزاحمت قرار گرفته است. حال سرویس‎های مختلفی به چشم می‎خورند که برابر چنین تماس‎هایی از فرد مراقبت می‎کنند و Google Voice یکی از آن‎ها است.

در انجمن پشتیبانی از Google Voice پستی به چشم می‎خورد مبنی بر این‎که “به منظور محافظت بیشتر از شما در برابر تماس‎های ناخواسته، ما اخیرا فیلتر اسپم خود برای Google Voice را بهبود بخشیده‎ایم. با استفاده از فناوری مشابهی که به منظور محافظت از اسپم در گوشی‎های پیکسل، نکسوس و Android One به کار گرفته شده است، حال ما می‎توانیم 2 برابر بیشتری اسپمرها را شناسایی، 20 درصد گزارش کمتر اسپم از کاربران دریافت و 40 درصد با دقت بیشتری تماس‎های اسپم را به نسبت گذشته شناسایی کنیم.”

Google Voice با رابط کاربری و اپلیکیشن‌های جدید به‌روزرسانی می‌شود

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

بایستی اشاره کرد که اپلیکیشن Phone گوگل که در سال گذشته ارائه شد دارای قابلیتی بوده که به کاربران هشدار در رابطه با احتمال این‎که تماس دریافتی از یک اسپمر است، هشدار می‎داد، بنابراین ما حدس می‎زنیم این قابلیت حال به Google Voice نیز بسط داده شده است تا کاربران آن قادر به لذت بردن از سطح حفاظت مشابهی باشند.