تازه های تکنولوژیخبر‌های تصویریویژه

[تماشا کنید] رکورد جدیدی در زمینه پرواز با هاوربورد در کتاب گینس به ثبت رسید

هاوربورد یکی از دستگاه‌های عجیب و در عین حال شگفت‌انگیز دنیای تکنولوژی به حساب می‌آید که به خاطر شکل استفاده از آن و همچنین شباهت آن به دستگاه‌های پروازی در فیلم‌های علمی تخیلی، اخیرا طرفداران زیادی را به سوی خود جلب کرده است.

اما به تازگی مخترعی کانادایی به نام Catalin Alexandru Duru اقدام به ساخت هاوربوردی جدید کرده است و با استفاده از نمونه اولیه آن، مسافتی نزدیک به 300 متر را بر روی دریاچه کبک به پرواز در‌آمده است. همچنین این مخترع کانادایی با ثبت این رکورد عجیب، نام خود را در کتاب گینس به ثبت رساند.

در فیلم منتشر شده از این موضوع خواهید دید که مخترع هاوربورد توضیحاتی درباره آن می‌دهد و در مورد دستگاه خود بیان می‌کند که نسخه اولیه این دستگاه در هر مکانی قابل استفاده است اما بدلیل خطرناک بودن استفاده از آن در ارتفاعات زیاد، این موضوع بر روی آب مورد آزمایش قرار می‌گیرد (البته این موضوع به طور کنایه‌دار در کلیپ زیر مشاهده می‌شود). اطلاعات زیادی در مورد جزئیات نحوه کارکرد این دستگاه وجود ندارد اما با توجه به مشاهدات اخیر، پیش‌بینی می‌شود که این وسیله توسط حرکت اندام بدن به سمت جلو و عقب کنترل می‌شود.

البته برای دوست‌داران و هواداران این دستگاه، خبر بدی نیز داریم و آن هم ابهام در زمان و یا حتی قرار‌گیری این دستگاه برای فروش در فروشگاه‌ها است.

در کلیپ زیر می‌توانید به مشاهده نحوه ثبت این رکورد بپردازید:

 

[aparat]http://www.aparat.com/v/kSqKw[/aparat]

(این ویدئو در لینک نمونه قابل دانلود و دریافت می‌باشد)

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن