ساخت یخچال هوشمند توسط ال جی با قابلیت ضدعفونی کردن

ال جی نوع یخچال هوشمند تولید کرده است که می‌تواند با فرامین صوتی کار کند. این یخچال از سری اینستاویو ال جی بوده و درب آن با فرامین صوتی کاربر باز میشود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از Engadget، یخچال ساخته شده توسط ال جی با فرمان صوتی کاربر […]

ال جی نوع یخچال هوشمند تولید کرده است که می‌تواند با فرامین صوتی کار کند. این یخچال از سری اینستاویو ال جی بوده و درب آن با فرامین صوتی کاربر باز میشود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از Engadget، یخچال ساخته شده توسط ال جی با فرمان صوتی کاربر باز میشود و کاربر می تواند مواد غذایی خود را بدون دردسر درون یخچال قرار دهد. همچنین در زمان ویروس کرونا می‌توان بدون نیاز به لمس اقلام و ابزار با استفاده از فرمان صوتی درب این یخچال را باز کرد. همچنین فرمان های صوتی دیگری نیز توسط این یخچال درک خواهد شد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

به عنوان مثال کاربر می‌تواند با برنامه‌ریزی مقدار آب و یخ موجود در یخچال را کنترل کند. همچنین سیستم نور ماورای بنفش موجود در این یخچال نیز قابلیت ضد عفونی کردن را به این یخچال داده است. یک صفحه فرمان بزرگ شیشه ای نیز در قسمت بدنه جلوی یخچال قرار داده شده که نسبت به مدل های قبلی ۲۳ درصد بزرگتر است و کلیه فرامین صوتی و برنامه ریزی ها از طریق آن انجام خواهد شد.


لینک مقاله : techna news