تصاویری از گوشی جدید Moto C موتورولا به بیرون درز کرد

شرکت Motorola Mobility در سال 2017 تنها دو گوشی‎هوشمند معرفی کرد (Moto G5 و Moto G5 Plus)، اما یقینا آن‎ها تا پایان امسال قصد رونمایی از گوشی‎های بیشتری را نیز دارند. یکی از گوشی‎های در پیش‎ روی این شرکت به نظر Moto C، یک دستگاه رده‎پایین است که به تازگی در کشور چین رویت شده […]

شرکت Motorola Mobility در سال 2017 تنها دو گوشی‎هوشمند معرفی کرد (Moto G5 و Moto G5 Plus)، اما یقینا آن‎ها تا پایان امسال قصد رونمایی از گوشی‎های بیشتری را نیز دارند. یکی از گوشی‎های در پیش‎ روی این شرکت به نظر Moto C، یک دستگاه رده‎پایین است که به تازگی در کشور چین رویت شده است.

همان‎طور که در تصویر بالا می‎توانید مشاهده کنید، Moto C بایستی در چند رنگ به بازار آید از جمله مشکی، قرمز و طلایی. هم‎چنین در یک ویدئوی تبلیغاتی یک نسخه‎ی سفید رنگ از Moto C نیز به نمایش گذاشته شده است که خود موتورولا چندی قبل معرفی کرد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

گوشی‎های Moto C و Moto C Plus رسما معرفی شدند

Moto C فاقد حسگر اثرانگشت است، اما از گوشی‎هوشمندی که قیمت آن بسیار پایین، شاید در حدود 100 دلار است، انتظار زیادی نمی‎توان داشت. این دستگاه ظاهرا یک دوربین جلو با فلاش ال‎ای‎دی، به علاوه یک دوربین پشتی معمولی (هم‎چنین با یک فلاش ال‎ای‎دی) دارد. این گوشی بایستی بهره‎مند از سیستم‎عامل اندروید 7 نوقا و نمایشگری در حدود 5 اینچ باشد. در حال حاضر، این تمامی اطلاعاتی است که در رابطه با این گوشی منتشر شده است.

علاوه بر Moto C، موتورولا امسال بایستی گوشی Moto Z2 را نیز به همراه سری گوشی‎های Moto E4 معرفی کرد که البته احتمالا دریک تاریخ نخواهد بود.