شرکت msi از فن‌کیس TORX خود با تیغه‎های 120 میلی‌متری پرده برداشت

شرکت MSI می‎خواهد از نوآوری‎هایی که در زمینه‎ی طراحی فن خنک‎کننده کارت‎های گرافیک داشته است درآمدزایی کند. این شرکت از فن‎کیس‎های “TORX” خود پرده برداشته است که طراحی مشابهی با فن‎های خنک‎کننده‎ی VGA سری TwinFrozr این شرکت دارد، فن‎هایی که به عنوان قسمتی از خنک‎کننده‎های پردازنده‎ی سری Core Frozr نصب می‎شدند، ولی حالا فن‎های برند […]

شرکت MSI می‎خواهد از نوآوری‎هایی که در زمینه‎ی طراحی فن خنک‎کننده کارت‎های گرافیک داشته است درآمدزایی کند. این شرکت از فن‎کیس‎های “TORX” خود پرده برداشته است که طراحی مشابهی با فن‎های خنک‎کننده‎ی VGA سری TwinFrozr این شرکت دارد، فن‎هایی که به عنوان قسمتی از خنک‎کننده‎های پردازنده‎ی سری Core Frozr نصب می‎شدند، ولی حالا فن‎های برند TORX این شرکت به عنوان قطعه‎ای مجزا عرضه می‎شود. ویژگی بی‎همتای این فن‎ها طراحی پیش‎برنده‎ با گواهی ثبت‎اختراع است که دو مجموعه تیغه در یک نظم متناوب دارد، به نحوی که اولین نوع تیغه‎ها طراحی سنتی داشته و یک جریان هوای پایدار ایجاد می‎کنند و دسته‎ی دوم تیغه‎های “انتشاری” نامیده می‎شوند که با انحنای شیب‎تر خود باعث تسریع جریان هوا می‎شوند.

اولین سری فن‎های TORX دارای تیغه‎های 120 میلی‎متری است که در بدنه‎ای مربعی شکل با ضخامت 25 میلی‎متر قرار گرفته‎اند. این فن دارای رابط ورودی 4 پینی است، گردشی بین 500 تا 1800 دور در دقیقه دارد و از طرف دیگر محدوده‎ی جریان هوا بین 19.79-71.27 CFM و نویز صوتی آن 17.2-33.6 dBA است. عمر مفید این فن 150 هزار ساعت بوده و شرکت MSI قیمت آن را هنوز مشخص نکرده است.

تبلیغات :

buy Neuralink