قابلیت جدید لایوز روم اینستاگرام با امکان پخش زنده ویدیوی چهار نفره

اینستاگرام به زودی قابلیت جدیدی را به نام لایو رومز عرضه خواهد کرد که در آن کاربر می تواند پخش زنده ویدیو را با کمک ۳ کاربر دیگر انجام دهد. همچنین نسخه جدید اینستاگرام به قابلیت های صوتی نیز مجهز خواهد بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت لایو رومز اینستاگرام امکان […]

اینستاگرام به زودی قابلیت جدیدی را به نام لایو رومز عرضه خواهد کرد که در آن کاربر می تواند پخش زنده ویدیو را با کمک ۳ کاربر دیگر انجام دهد. همچنین نسخه جدید اینستاگرام به قابلیت های صوتی نیز مجهز خواهد بود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت لایو رومز اینستاگرام امکان پخش همزمان ویدئو به صورت زنده برای چهار نفر را فراهم خواهد کرد. پیش از این تنها امکان پخش چنین ویدئویی برای دو نفر امکان پذیر بود. این شبکه اجتماعی قصد دارد علاوه بر توسعه لایو رومز قابلیت های صوتی جدیدی را نیز میزبانی کند.

این شبکه اجتماعی معتقد است توسعه قابلیت ها می‌تواند به کسب درآمد بیشتر کاربران کمک کند. به عنوان مثال قابلیت های تعاملی مانند Shopping و Live Fundraisers امکان خرید برچسب را برای میزبانان به وجود می‌آورد.

در نسخه جدید کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه پخش زنده مهمان ها را به آیکون رومز اضافه کنند. در این حالت با اضافه شدن افرادی که خواستار آغاز ویدئو پخش زنده هستند لایو رومز آغاز شده و امکان اضافه کردن مهمان ها نیز وجود خواهد داشت. اینستاگرام این قابلیت را با هدف افزایش تعداد دنبال کنندگان به وجود آورده است. زیرا پخش زنده با چند نفر احتمال دنبال شدن فالوور های مهمان ها توسط میزبان را به دنبال خواهد داشت.

علاوه بر توسعه لایو رومز قرار است ابزارهای جدید دیگری نیز برای مدیریت محتوا و یا قابلیت های صوتی به نسخه ماههای آینده اینستاگرام اضافه شود.