تصاویری تازه از هدست جدید واقعیت مجازی سامسونگ منتشر شدند

در چند روز گذشته تصویر نامعلومی در اینترنت منتشر شد که آن را به هدست واقعیت مجا‎زی Gear VR جدید سامسونگ نسبت دادند. سخت می‎شد از این تصویر نتیجه گرفت که هدست واقعیت مجازی جدید سامسونگ به چه شکلی است، ولی حالا به لطف گزارشی که از سوی وب‎سایت فرانسوی Nowhereelse.fr مطرح شده است، یک […]

در چند روز گذشته تصویر نامعلومی در اینترنت منتشر شد که آن را به هدست واقعیت مجا‎زی Gear VR جدید سامسونگ نسبت دادند. سخت می‎شد از این تصویر نتیجه گرفت که هدست واقعیت مجازی جدید سامسونگ به چه شکلی است، ولی حالا به لطف گزارشی که از سوی وب‎سایت فرانسوی Nowhereelse.fr مطرح شده است، یک رندر جدیدتر و واضح‎تر از هدست در پیش‎روی این شرکت منتشر شده است.

طبق این تصویر که در بالا مشاهده می‎کنید به نظر نمی‎رسد بین طراحی مدل جدید و قدیمی تفاوتی باشد و شاید این مدل در رنگ‎های جدیدتری به بازار آید، ولی به نظر می‎رسد سامسونگ تغییری در اکثریت موارد ایجاد نکرده است. گرچه این گزارش ادعا می‎کند که می‎توانیم انتظار وجود یک پورت USB-C را داشته باشیم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

هم‎چنین زاویه‎ی مشاهده و ابعاد هدست جدید واقعیت مجازی سامسونگ ممکن است تغییراتی داشته باشند که طبق این وب‎سایت ابعاد این گجت برابر با 207 در 122 در 98.5 میلی‎متر است و میدان دید جدید آن به 110 درجه توسعه داده شده است، در حالی‎که این مقدار در مدل قبلی 96 درجه بوده است. احتمالا تغییراتی که در ابعاد هدست Gear VR سامسونگ ایجاد شده به منظور جا دادن گلکسی نوت 7 در پیش روی این شرکت است که در روز 12 مرداد از آن رونمایی خواهد شد.

سامسونگ در حال آماده سازی صفحه نمایش منعطف برای گلکسی اس 7 و نوت 5 است

ما مطمئن نیستیم که چه زمانی از هدست جدید Gear VR رونمایی خواهد شد ولی با توجه به تاریخ رونمایی نوت 7 در روز سه شنبه، احتمال این وجود دارد که در طی آن رویداد اطلاعات بیشتری دریافت کنیم. از طرف دیگر نمایشگاه IFA در شهریورماه برگزار خواهد شد و اگر خبری از هدست مذکور در هفته‎ی بعد نشد، در ماه‎های آتی امیدواریم اطلاعات بیشتری از آن بشنویم.