گوشی نوکیا TA-1000 مجوز 3C را دریافت کرد

گوشی جدیدی از برند نوکیا که توسط شرکت HMD Global تولید شده توانسته مجوز 3C چین را دریافت کند؛ براساس این مجوز، پورت شارژر این گوشی 2 آمپرساعتی بوده است. در حالی که به نظر می‌رسد زمان زیادی تا معرفی گوشی‌های جدید شرکت نوکیا باقی نمانده، این گوشی توانسته مجوز 3C چین را دریافت کند […]

گوشی جدیدی از برند نوکیا که توسط شرکت HMD Global تولید شده توانسته مجوز 3C چین را دریافت کند؛ براساس این مجوز، پورت شارژر این گوشی 2 آمپرساعتی بوده است. در حالی که به نظر می‌رسد زمان زیادی تا معرفی گوشی‌های جدید شرکت نوکیا باقی نمانده، این گوشی توانسته مجوز 3C چین را دریافت کند و احتمالا با توجه به عدم پشتیبانی از شارژر سریع نمی‌تواند یک گوشی میان‌رده باشد.

براساس شایعات، گوشی به نمایش در آمده احتمالا Nokia E1 نام خواهد گرفت. برهمین اساس، این گوشی توسط یک چیپست اسنپ‌دراگون میان‌رده پشتیبانی می‌شود و در کنار آن حافظه‌ی رم 1 گیگابایتی و اندروید نوقا قرار خواهد گرفت. گمان می‌رود این گوشی میان رده به نمایشگری 5.5 اینچی مجهز شود. فعلا اطلاعات بیشتری در مورد گوشی‌های مورد انتظار نوکیا در دسترس نیست و باید منتظر معرفی رسمی این گوشی‌ها بمانیم.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال