تازه های تکنولوژی

این کیف پول چرمی می‌تواند گوشی شما را شارژ کند

دیروز خبری را منتشر کردیم که با استفاده از یک کمربند شلوار، می‌توانستید گوشی خود را شارژ کنید. به نظر می‌رسد ایده‌ی اضافه کردن باتری به وسایل روزمره و استفاده به عنوان شارژر در حال گسترش است؛ به هر حال اگر کمربند را وسیله‌ای مناسب برای شارژ گوشی خود نمی‌دانید بهتر است نگاهی به کیف پول چرمی جدید طراحی شده که امکان شارژ کردن گوشی شما را دارد بیندازید.

این کیف که توسط شرکت Nomad ساخته شده از لحاظ ظاهری نسبت به کیف‌های پولی چرمی دیگر تفاوت خاصی را ندارد. بدنه‌ای چرم، امکان قرار دادن پول و کارت‌های بانکی و داشتن ابعاد 25x 85 x 125 میلی‌متری از مهم‌ترین ویژگی‌های این کیف معمولی است. اندازه‌ی این کیف با بسیاری از کیف‌های معمولی در بازار یکسان بوده و کمترین تفاوتی را می‌توان در آن‌ها مشاهده نمود.

این کیف پول چرمی می‌تواند گوشی شما را شارژ کند

به‌هرحال با نگاهی نزدیک‌تر به این کیف می‌توانید شاهد باتری قرار گرفته در آن باشید که می‌تواند گوشی شما را شارژ کند. در مقایسه با پاوربانک‌های دیگر در بازار شاید ظرفیت باتری آن‌چنان بالا نباشد اما می‌تواند اکثر گوشی‌های‌هوشمند امروزی را به طور کامل شارژ کند. ظرفیت باتری قرار گرفته در این کیف پول چرمی 2400 میلی آمپر است که با استفاده از کابل USB قابلیت شارژ شدن را دارد.

این کیف پول چرمی می‌تواند گوشی شما را شارژ کند

فعلا این کیف پولی را می‌توانید تنها برای شارژ کردن گوشی‌های آیفون اپل به کار گیرید چرا که تنها خروجی Lightning را از این کیف می‌توان مشاهده کرد. البته به گفته‌ی شرکت سازنده به زودی نسخه‌ی دیگری از این کیف منتشر می‌شود که می‌تواند گوشی‌های اندرویدی را نیز به طور کامل شارژ کند.

این محصول منحصر بفرد به زودی وارد بازار خواهد شد و قیمت 89 دلار نیز برای آن درنظر گرفته شده است.

این کیف پول چرمی می‌تواند گوشی شما را شارژ کند


نظرسنجی طرح محدودسازی اینترنت بین الملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا