دوربین گوشی وان‎پلاس 5 در همکاری با DxO ساخته می‎شود

وان‎پلاس 5 اسم رسمی پرچم‎دار بعدی این شرکت خواهد بود و این برند چینی با همکاری شرکت DxO که تمرکز آن‎ها بر محک‎زدن دوربین‎های عکاسی است، دوربینی عالی این گوشی را می‎سازند. یکی از اعضای کارکنان وا‎ن‎پلاس با نام کاربری diegohnz در انجمن‎های رسمی شرکت وان‎پلاس این خبر را منتشر کرده است. با آن‎که در […]

وان‎پلاس 5 اسم رسمی پرچم‎دار بعدی این شرکت خواهد بود و این برند چینی با همکاری شرکت DxO که تمرکز آن‎ها بر محک‎زدن دوربین‎های عکاسی است، دوربینی عالی این گوشی را می‎سازند. یکی از اعضای کارکنان وا‎ن‎پلاس با نام کاربری diegohnz در انجمن‎های رسمی شرکت وان‎پلاس این خبر را منتشر کرده است.

با آن‎که در گذشته هم‎بنیان‎گذار شرکت وان‎پلاس آقای کارل پی، نام وان‎پلاس 5 را تبلیغ کرده بود، اما این اولین مرتبه‎ای بوده که این نام رسما تایید شده است. گوشی OnePlus 5 پس از OnePlus 3T ارائه خواهد شد و دلیل عدم استفاده از عدد 4، اعتقادات فرهنگی کشور چین در رابطه با بد یمن بودن این عدد است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

OnePlus 5 هم‎چنین توجه‎ی خاصی بر دوربین کاملا جدید خواهد داشت. شایعات اولیه اشاره داشتند که این گوشی مجهز به سیستم دوربین دوگانه خواهد بود، اما جزئیات بیشتر در این خصوص بسیار اندک است. این احتمال وجود دارد که استفاده از سیستم دوربینی مشابه با آیفون 7 پلاس را مشاهده کنیم یعنی یک دوربین زاویه گسترده و یک دوربین ثانویه‎ی تله‎فوتو با قابلیت زوم بیشتر.

شرکت وان‎پلاس گفته است: “ما با خوشحالی همکاری خود با شرکت DxO را به منظور بالا بردن کیفیت عکاسی در پرچم‎دار بعدی خود یعنی وان‎پلاس 5، اعلام می‎کنیم. DxO شاید شناخته‎ شده‎ترین شرکت برای به وجود آوردن بنچمارک‎ تعیین کننده‎ی قدرت دوربین‎ها یعنی DxOMark است. آن‎ها در دنیای عکاسی هم با دوربین‎های حرفه‎ای و هم گوشی‎های هوشمند، سال‎ها تجربه و تخصص دارند.”

اگر به OnePlus 3T نگاه کنیم متوجه می‎شویم این گوشی مجهز به یک دوربین اصلی 16 مگاپیکسلی و یک دوربین جلوی 16 مگاپیکسلی است که جزو بهترین‎های بازار به شمار می‎روند.