موبایل

نگاهی به تصاویر ثبت شده‌ی گوشی‌هوشمند 250 دلاری One Plus X

قبل از اینکه نقد و بررسی کامل گوشی را برای شما قرار دهیم، تصمیم گرفتیم تا نگاهی به یکی از مهم‌ترین جز هر گوشی هوشمندی بیندازیم. گوشی‌هوشمند شرکت وان پلاس که به تازگی معرفی شده تنها 250 دلار قیمت دارد. این گوشی از لحاظ زیبایی با گوشی‌های پرچم‌دار بازار می‌تواند رقابت کند اما کیفیت دوربین گوشی به چه شکل است؟ فعلا جواب این سوال را نمی‌دهیم چرا که قبل از آن به نکاتی در مورد دوربین گوشی اشاره کنیم.

به گفته‌ی شرکت وان پلاس، سنسور‌های این گوشی یکی از قدرت‌مندترین سنسورهای موجود در بازار است. این سنسورها توسط جدیدترین تکنولوژی‌ها، ساخته‌شده‌اند و قابلیت فوکس خودکار بسیار سریع را نیز دارند. دوربین اصلی گوشی One Plus X دارای سنسوری 13 مگاپیکسلی بوده که دیافراگم لنزهای این سنسور  f/2.2 هست که عملکرد قابل قبولی در تصاویر با نور کم و همچنین عرض زیاد ارائه می‌کند. شاید دوربین گوشی وان پلاس دارای بهترین دیافراگم موجود در بازار نباشد اما بدون شک با داشتن چنین قیمتی می‌توان نمره‌ای عالی را برای سنسور 13 مگاپیکسلی این گوشی در نظر گرفت.

از جهتی دیگر، سنسور استفاده شده در این گوشی از سیستم خودکار تشخیص فوکس خودکار نیز بهره می‌برد. بنابراین قابلیت فوکس خودکار در این دوربین کمتر از 0.2 ثانیه رخ می‌دهد که در عمل نیز به خوبی شاهد این فوکس بودیم. هنگام استفاده از دوربین این گوشی متوجه سیستم فوکس خودکار فوق‌العاده‌ی آن خواهید شد. علاوه بر این، فوکس خودکار وان پلاس X در شرایط با نور کم نیز بسیار خوب عمل می‌کند. شاید هرگز نتوانید گوشی 250 دلاری را با کیفیت دوربین وان پلاس X پیدا کنید. پس می‌توان گفت که شرکت وان پلاس طرحی ویژه را برای دوربین این گوشی در نظر گرفته است.

به‌هرحال تصاویر ثبت شده توسط این گوشی توانسته‌اند کیفیت قابل قبولی را ارائه دهند. به علاوه برای یک گوشی میان‌رده نمی‌توان انتظار خیلی زیادی را از دوربین آن داشت هرچند با استفاده از دوربین گوشی انتظارات شما حتما برآورده می‌شود. درهر صورت تا نقد و بررسی تخصصی این گوشی بهتر است نگاهی به تصاویر گرفته شده با دوربین آن بیندازید.

نگاهی به تصاویر ثبت شده‌ی گوشی‌هوشمند 250 دلاری One Plus X نگاهی به تصاویر ثبت شده‌ی گوشی‌هوشمند 250 دلاری One Plus X نگاهی به تصاویر ثبت شده‌ی گوشی‌هوشمند 250 دلاری One Plus X نگاهی به تصاویر ثبت شده‌ی گوشی‌هوشمند 250 دلاری One Plus X نگاهی به تصاویر ثبت شده‌ی گوشی‌هوشمند 250 دلاری One Plus X نگاهی به تصاویر ثبت شده‌ی گوشی‌هوشمند 250 دلاری One Plus X نگاهی به تصاویر ثبت شده‌ی گوشی‌هوشمند 250 دلاری One Plus X


نظرسنجی طرح محدودسازی اینترنت بین الملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا