‎به‎روزرسانی اپلیکیشن پریسما فیلترهای رایگان بیشتری در اختیار کاربران قرار می‎دهد

اپلیکیشن پریسما جزو محصولاتی بود که از همان ابتدا با موفقیت عظیمی روبرو شد. اوایل کاربران مجبور بودند برای استفاده از فیلترهای مختلف این اپ به صورت آنلاین این کار را انجام دهند ولی به دنبال به‎روزرسانی که مردادماه صورت گرفت، به کاربران امکان استفاده از فیلترها به صورت آفلاین نیز داده شد تا در […]

اپلیکیشن پریسما جزو محصولاتی بود که از همان ابتدا با موفقیت عظیمی روبرو شد. اوایل کاربران مجبور بودند برای استفاده از فیلترهای مختلف این اپ به صورت آنلاین این کار را انجام دهند ولی به دنبال به‎روزرسانی که مردادماه صورت گرفت، به کاربران امکان استفاده از فیلترها به صورت آفلاین نیز داده شد تا در وقت و پهنا باند اینترنت آن‎ها صرفه‎جویی شود. حال آپدیت دیگری عرضه شده است تا بخشی به اسم “فروشگاه” به این اپلیکیشن اضافه شود تا کاربران با استفاده از آن بتوانند فیلترهای رایگان بیشتری را دانلود و فیلتر فعلی را حذف کنند.

محبوبیت فراوان پریسما به دلیل شبکه‎ی عصبی بی‎همتای آن است که تصویر را مورد مطالعه قرار می‎دهد و یک تصویر هنرمندانه‎ی شبه نقاشی به وجود می‎آورد. بعضی از فیلترها از سبک‎های واقعی هنری الهام گرفته‎اند و در اینستاگرام محبوب شده‎اند و حال توسعه‎دهندگان پریسما به دنبال آپدیت این اپلیکیشن این فیلترها را در اختیار کاربران به همراه این امکان قرار داده‎اند که حتی فیلترهایی که دوست ندارند را پاک کنند. قابلیت جدید “فروشگاه” به کاربران اجازه می‎دهد فیلترهای بیشتر رایگان را دانلود کنند و عملیات بارگذاری فوق‎العاده سریع است. عملکرد این فیلترها به خوبی فیلترهای اولیه است.

پریسما هم‎چنین شبکه‎ی اجتماعی خاص خودش را به همراه یک تب پروفایل و فید دارد که علاقه‎مندان در آن می‎توانند تمامی تصاویر هنرمندانه‎ی خود را با دوستان‎شان به اشتراک‎ بگذارند.