آخرین به‌روزرسانی قابلیت برش تصاویر و ترکیب فیلترها را به اپلیکیشن پریسما آورده است

با آن‎که سایر توسعه‎دهندگان مشغول کپی برداری از اپلیکیشن پریسما هستند تا انواع مخلوقات عجیب و غریب را به وجود آورند، البته بعضی از آن‎ها پیشرفت‎های قابل توجه‎ی بارزی در مفهوم این اپلیکیشن ایجاد می‎کنند، ولی خالقین اصلی این اپلیکیشن مشغول به‎روزرسانی آن هستند. آخرین نسخه از این اپلیکیشن که به کاربران اجازه می‎دهد تصاویر […]

با آن‎که سایر توسعه‎دهندگان مشغول کپی برداری از اپلیکیشن پریسما هستند تا انواع مخلوقات عجیب و غریب را به وجود آورند، البته بعضی از آن‎ها پیشرفت‎های قابل توجه‎ی بارزی در مفهوم این اپلیکیشن ایجاد می‎کنند، ولی خالقین اصلی این اپلیکیشن مشغول به‎روزرسانی آن هستند. آخرین نسخه از این اپلیکیشن که به کاربران اجازه می‎دهد تصاویر معمولی خود را به یک شاهکار هنری تبدیل کنند، امکان برش زدن تصاویر و چرخاندن تصاویر و کنترل ترکیب بین تصویر اصلی و نسخه‎ی فیلتر شده را در اختیار آن‎ها گذاشته است.

شاید مهم‎تر از همه باید اشاره به سرعت این اپلیکیشن داشت که حالا فوق‎العاده سریع شده است. این سرعت آن‎قدر زیاد است که تقریبا به دنبال فیلتر کردن یا ویرایش یک عکس فورا نتیجه‎ی لازم را می‎گیرید، در حالی‎که در گذشته فیلتر کردن یک عکس با تاخیر همراه بود و سرورهای پریسما کند عمل می‎کردند.

حال اگر توسعه‎دهندگان این اپلیکیشن بتوانند فیلترهای سفارشی و امکان ویرایش ویدئو را به این اپلیکیشن اضافه کنند، نظیر دوتا از رقبای تقلیدکارشان (به ترتیب Alter و Artisto) که موفق به انجام این کار شده‎اند، این اپلیکیشن الزاما کامل خواهد بود. همه می‎دانند که پریسما در آینده‎‎ای نزدیک برای فایل‎های ویدئویی هم فیلترهایی خواهد ساخت، بنابراین این امید وجود دارد که یک قابلیت فیلتر سفارشی نیز به دنبال آن به چشم بخورد.

در حال حاضر، پریسما را می‎توان از پلی‎استور گوگل یا اپ‎استور اپل به ترتیب برای دستگاه‎های اندرویدی و iOS دانلود کرد و آن دسته از افرادی که این اپلیکیشن را از قبل دارند بایستی این آپدیت را به صورت خودکار دریافت کنند.