تبلیغات سامسونگ و اعلام حضور این شرکت در نمایشگاه CES 2021

در حالیکه به نمایشگاه CES 2021 سال جدید میلادی نزدیک میشویم سامسونگ طی تبلیغاتی اعلام کرده در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و از جدیدترین دستاورد هایش رونمایی خواهد کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، رویداد CES 2021 نمایشگاه فناورانه ایست که هر سال برپا می‌شود و بسیاری از شرکت‌های فناوری دنیا […]

در حالیکه به نمایشگاه CES 2021 سال جدید میلادی نزدیک میشویم سامسونگ طی تبلیغاتی اعلام کرده در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و از جدیدترین دستاورد هایش رونمایی خواهد کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، رویداد CES 2021 نمایشگاه فناورانه ایست که هر سال برپا می‌شود و بسیاری از شرکت‌های فناوری دنیا دستاورد های جدیدشان را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند. این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد فناوری جهان بوده و کلیه شرکتهای بزرگ با هدف برقراری ارتباط نزدیک با علاقمندان و رسانه‌ها در آن حضور دارند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

به گزارش وب سایت GSMArena، سامسونگ اخیرا تبلیغاتی را در صفحه رسمی وب سایت خود منتشر کرده که نشان می دهد این شرکت نیز در نمایشگاه CES 2021 حضور خواهد داشت. اطلاعات منتشر شده در صفحه رسمی وبسایت این شرکت رونمایی از دستاوردهای جدید سامسونگ در تاریخ ۶ ژانویه (۱۷ دی ماه) را نشان می دهد. احتمالاً سامسونگ قصد دارد در این نمایشگاه طراحی ظاهری مربوط به یکی از محصولات جدید خود را به نمایش بگذارد.

رونمایی سونی از گجت عجیب برای تلویزیون های پیشرفته [نمایشگاه CES 2022]

 سامسونگ تبلیغات خود برای حضور در این نمایشگاه را با هدف اعلان این موضوع انجام داده و بسیاری از تحلیلگران احتمال می دهند سامسونگ در این نمایشگاه از سری گلکسی اس ۲۱ با ظاهری متفاوت رونمایی کن.د حتی امکان دارد این شرکت در یک رویداد جداگانه ای نیز دیگر گوشی های هوشمند خود را عرضه کند.


لینک مقاله : techna news