منتظر عرضه‌ی اندروید 6.0 برای گلکسی Tab S نباشید

آیا شما هنوز هم از تبلت گلکسی تب اس سامسونگ استفاده می‌کنید؟ این محصول یک دستگاه بسیار مناسب و حرفه‌ای بود که برای دو سال توانست فروش خوبی را در بازار تجربه کند. نمی‌دانیم از کدام یک از نسخه‌های این تبلت استفاده می‌کنید (8.4 یا 10.5 اینچی) اما در هر صورت بهتر است بدانید که متاسفانه […]

آیا شما هنوز هم از تبلت گلکسی تب اس سامسونگ استفاده می‌کنید؟ این محصول یک دستگاه بسیار مناسب و حرفه‌ای بود که برای دو سال توانست فروش خوبی را در بازار تجربه کند. نمی‌دانیم از کدام یک از نسخه‌های این تبلت استفاده می‌کنید (8.4 یا 10.5 اینچی) اما در هر صورت بهتر است بدانید که متاسفانه شرکت سامسونگ دیگر قصد ندارد به بروزرسانی این تبلت در آینده بپردازد.

در حقیقت بخش موبایل هلند شرکت سامسونگ در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد که این شرکت کره‌ای در آینده هیچ برنامه‌ای به منظور ارائه نسخه 6.0 سیستم عامل اندروید موسوم به مارشملو برای سری تبلت‌های گلکسی تب اس خود ندارد. این موضوع باعث شگفتی و تعجب بسیار از کاربران شد. زیرا به تازگی اطلاعات مربوط به این گوشی مجهز به این نسخه از سیستم عامل اندروید در بنچمارک‌ها منتشر شده بود. از طرفی شایعات و خبرهای بسیار زیادی نیز مبنی بر ارائه نسخه مارشملو برای این دسته از تبلت‌ها انتشار یافته بود.

آخرین اطلاعات منتشر شده از گوگل نشان میدهد که اندروید 6.0 مارشمالو بر روی بیش از 15.2 درصد گوشی های اندرویدی نصب شده است

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

شاید این شرکت کره‌ای ذهنیت خود را در مورد این دسته از محصول تغییر داده است. یا این که اصلا این شرکت از قبل هم هیچ برنامه‌ای به منظور بروزرسانی این دسته از تبلت‌ها به آخرین نسخه از اندروید نداشته است. در هر صورت می‌بایست به این موضوع نیز اشاره کرد که این تبلت یک محصول نسبتا قدیمی به حساب آمده و از این رو شانس بسیار کمی به منظور ارائه آخرین آپدیت نرم افزاری داشت.