اخبار شرکت‌هادوربین‌های دیجیتال

سامسونگ به فعالیت خود در حوزه دوربین‎های دیجیتال خاتمه داد

در سال 2015 شایعاتی مبنی بر این شنیده می‎شد که ظاهرا سامسونگ قصد دارد بخش تولید دوربین خود را تعطیل کند و این خبر اشاره می‎کرد که این شرکت خروج از کسب و کار تولید دوربین‎ برای مصرف‎کننده را در نظر گرفته است. این شرکت کره‎ای متعاقبا این خبر را رد کرد، ولی حال گزارش منتشر شده از سوی وب‎سایت The Investor نظر دیگری دارد.

این گزارش با نقل قول از یکی از مقامات رسمی سامسونگ که نخواسته نام او فاش شود اعلام کرده است “ما دیگر دوربین‎های دیجیتال را نه تولید و نه می‎فروشیم. اما برای ادامه دادن کسب و کار خود یک دسته محصولات جدید در بخش دوربین خواهیم داشت.”

با توجه به این گفته می‎توان اعلام کرد که سامسونگ دیگر قصد تولید دوربین‎های دیجیتال را نداشته ولی ظاهرا در نظر دارد در آینده با تولید محصول جدیدی وارد حوزه‎ی دوربین‎ها شود.

با آن‎که سامسونگ در گذشته خروج از این بازار را رد کرده است، شواهد متعددی دال بر این وجود دارند که فعالیت این شرکت در بخش تولید دوربین‎های دیجیتال یا حداقل نسل فعلی این دوربین‎ها، تمام شده است.

این گزارش در ادامه اشاره داشته است “سامسونگ در بخش ورودی بازار با توجه به رشد روزافزون دوربین‎های گوشی‎های هوشمند قدرت رقابت خود را از دست داده است. حتی زمانی که شرکت‎های بزرگ ژاپنی مانند کنن و نیکون با داشتن بیش از 100 سال سابقه در بازار دوربین‎های پرمیموم با چالش روبرو شده‎اند،به نظر می‎رسد سامسونگ چاره‎ای جز ترک بازار ندارد.”

هرچند سامسونگ رسماً این موضوع را تایید نکرده ولی با توجه به این‎که چند وقتی است دوربین دیجیتالی جدیدی تولید نکرده، صحت خبر چندان دور از انتظار نخواهد بود.


نظرسنجی طرح محدودسازی اینترنت بین الملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا