صاحب این خودرو تسلا مدل ایکس معتقد است که اتومبیل جان آن را نجات داده است

اخیرا فشارهای بسیاری بر روی شرکت تسلا و اتوموبیل‌های خودران این شرکت وارد شده است به طوریکه گزارش‌های تصادفات و مرگ و میرهای رخ داده توسط این نوع خودروها و مقصر بودن ویژگی خودران این اتوموبیل‌ها، مخصوصا در کشور چین به حدی زیاد بوده که تسلا رویه‌ی تبلیغاتی خود را در این کشور به طور […]

sadmayeh-ad  

اخیرا فشارهای بسیاری بر روی شرکت تسلا و اتوموبیل‌های خودران این شرکت وارد شده است به طوریکه گزارش‌های تصادفات و مرگ و میرهای رخ داده توسط این نوع خودروها و مقصر بودن ویژگی خودران این اتوموبیل‌ها، مخصوصا در کشور چین به حدی زیاد بوده که تسلا رویه‌ی تبلیغاتی خود را در این کشور به طور کامل عوض کرده است.

از سوی دیگر، الن ماسک، مدیر ارشد شرکت تسلا بارها اعلام کرده که ویژگی خودران اتوموبیل‌های این شرکت به منظور ارتقای امنیت و جان مسافران طراحی شده است. بااین وجود، خبری منتشر شده که نشان می‌دهد خودروهای تسلا از امنیت بالایی برخوردار هستند و اتفاقی که برای خودروی مدل ایکس این شرکت افتاده، این مسئله را هم تایید می‌کند.

جراح ارتوپد، Jonathan Braman به همراه خانواده‌اش در خودروی مدل ایکس شرکت تسلا با خودروی GMC Yukon تصادف شدیدی را به صورت شاخ‌به‌شاخ، طبق تصویری که مشاهده می‌کنید، متحمل می‌شود. به گفته‌ی وی،‌ سرعت بازشدن ایربگ خودرو به قدری بالا بوده که باعث نجات جان این شخص و خانواده‌اش شده است به طوریکه به جز چند خراش و کبودی، مصدومیت دیگری برای آن‌ها رخ نداده است.

او همچنین معتقد است وزن پایین خودروی مدل ایکس تسلا و تمرکز وزن آن بر روی قسمت جلو و عقب خودرو باعث شده تا پس از برخورد، خودرو به سمت دیگری متمایل نشود و همین مسئله باعث شده تا از چپ شدن خودرو جلوگیری شود. درنهایت Braman تاکید کرد که بار دیگر با خانواده‌اش سوار خودروهای شرکت تسلا خواهد شد.

تبلیغات :

buy Neuralink