اولین نمونه ربات انسان نمای تسلا 30 سپتامبر به نمایش گذاشته می شود

ایلان ماسک در توییت اخیر خود زمان اعلام برگزاری مراسم روز هوش مصنوعی را در تاریخ ۳۰ سپتامبر به جای ماه آگوست اعلام کرد. احتمال دارد این کمپانی در این مراسم نمونه اولیه ربات تسلا را نیز به نمایش بگذارد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ایلان ماسک توییتی در رابطه با نمایش […]

ایلان ماسک در توییت اخیر خود زمان اعلام برگزاری مراسم روز هوش مصنوعی را در تاریخ ۳۰ سپتامبر به جای ماه آگوست اعلام کرد. احتمال دارد این کمپانی در این مراسم نمونه اولیه ربات تسلا را نیز به نمایش بگذارد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ایلان ماسک توییتی در رابطه با نمایش نمونه اولیه ربات تسلا یا همان اپتیموس منتشر کرده است که نشان می دهد احتمال دارد نسخه اولیه آن در تاریخ ۳۰ سپتامبر رونمایی شود. این در حالی است که پیش از این ایلان ماسک از تعدیل ده درصدی نیروهای خود در تسلا خبر داده بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اپتیموس ربات انسان نمای شرکت تسلا است که به گفته مدیرعامل این شرکت میتواند کارهای تکراری و کسل کننده انسان ها را انجام دهد. در سال گذشته تسلا یک ماکت از این ربات را در روز هوش مصنوعی به نمایش گذاشته بود به طوری که توانسته بود باعث تعجب حضار شود.

ربات‌ها پوشش خبری المپیک 2016 را برای واشنگتن پست انجام خواهند داد

مشخص نیست با توجه به صحبت های ماسک با یک ربات واقعی رو به رو هستیم یا تنها یک ایده است که در نهایت ممکن است به واقعیت تبدیل نشود. با این حال می‌توان تا تاریخ ۳۰ سپتامبر صبر کرد تا نمونه اولیه از این ربات را مشاهده کنیم. تسلا تا کنون محصولات بی‌شماری را به عنوان ایده معرفی کرده است که هرگز وارد بازار نشدند. بنابراین ممکن است ربات انسان نما نیز یکی از پروژه های این شرکت محسوب شود که تنها برای تبدیل شدن به سرخط خبرها از آن استفاده می شود و سپس فراموش خواهد شد.