شرکت هنگ کنگی از ربات خواننده پاپ رونمایی کرد

یک شرکت هنگ کنگی به نام هامسون رباتیک به تازگی از یک ربات خواننده ساخته است که نخستین ربات هنرمند پاپ محسوب میشود. این ربات می تواند ترانه های خود را نیز بنویسد. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ربات هنرمند هنگ کنگی دزدمونا نام دارد و قادر است به عنوان یک هنرمند […]

sadmayeh-ad  

یک شرکت هنگ کنگی به نام هامسون رباتیک به تازگی از یک ربات خواننده ساخته است که نخستین ربات هنرمند پاپ محسوب میشود. این ربات می تواند ترانه های خود را نیز بنویسد.

به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ربات هنرمند هنگ کنگی دزدمونا نام دارد و قادر است به عنوان یک هنرمند پاپ اشعار خود را نیز از طریق هوش مصنوعی تولید کند.

طراحی این ربات توسط شرکت هانسون رباتیک انجام شد و یک محقق هوش مصنوعی نیز نرم افزار آن را تولید کرده است. ربات ساخته شده قادر است صحبت کند ، لبخند بزند. به گفته شرکت سازنده این باهوش ترین ربات هانسون رباتیک است که می تواند نشان دهنده رویای ما نسبت به آینده هوش مصنوعی باشد.

در سر این ربات دهها موتور قرار دارد که می تواند حالات صورت را ایجاد کند. رایانه ای نیز درون بدنش قرار دارد که وظیفه تفکر ربات را بر عهده دارد. دزدمونا می تواند بر اساس آموزش های خود اشعارش را بنویسد.

این ربات اکنون در حال همکاری با گروه Jam Galaxy است. این گروه موسیقی روی تولید موسیقی با کمک هوش مصنوعی تمرکز دارد. البته هنوز این ربات نمی تواند در سطح خواننده های انسانی عمل کند اما در مصاحبه ای با CNN اعلام کرد به زودی به آن مرحله می رسد.

تبلیغات :

buy Neuralink