Engage نام اپلیکیشن جدید توییتر برای چت افراد مشهور با طرفدارانشان است

برای کمک به افراد مشهور، اشخاص مهم جامعه و سایر افرادی که طیف وسیعی از جامعه را تحت تاثیر خود قرار می‎دهند، در رابطه با برقراری ارتباط فعال‎تر با مخاطبین خود، توییتر یک اپلیکیشن جدید مستقل با قابلیت‎های مفید در اختیار دارد. این اپلیکیشن اختصاصی که Engage نام دارد به سه بخش اصلی تقسیم می‎شود […]

برای کمک به افراد مشهور، اشخاص مهم جامعه و سایر افرادی که طیف وسیعی از جامعه را تحت تاثیر خود قرار می‎دهند، در رابطه با برقراری ارتباط فعال‎تر با مخاطبین خود، توییتر یک اپلیکیشن جدید مستقل با قابلیت‎های مفید در اختیار دارد. این اپلیکیشن اختصاصی که Engage نام دارد به سه بخش اصلی تقسیم می‎شود تا اطلاعات موجود در این شبکه‎ی اجتماعی را نشان دهد. اولین بخش، قسمتی است که زمانی که شخصی دنبال کردن شما را تایید یا شما را مورد مخاطب قرار دهد، شما مطلع می‎شوید و به همراه آن توییت‎های وفادارین طرفداران شما و حساب‎هایی که توسط چندین نفر از تعقیب‎کنندگان شما دنبال می‎شوند، را نشان می‎دهد. هم‎چنین بخشی به اسم “Understand” دیده می‎شود که به نوعی اعداد تحلیلی در رابطه با تعداد لایک‎ها، توییت‎های مجدد، منشن‎ها، impressionها و سایر موارد است.

بخش نهایی یعنی “Posts” جزئیات تک‎تک توییت‎ها را نشان می‎دهد و اعداد را به شکل تخصصی‎تر در خود جا می‎دهد. اپلیکیشن Engage ولی دارای یک تایم‎لاین نیست، از این نظر که به منظور تکمیل بخش نرم‎افزاری این شبکه‎ی اجتماعی با تمامی اطلاعات آماری و تحلیلی ساخته شده است. برخلاف سایر اپلیکیشن‎هایی که تعداد پست‎ها را ارائه می‎دهند، اپلیکیشن Engage در اختیار تمامی کاربران و نه فقط حساب‎های تایید‎شده‎ی رسمی قرار خواهد گرفت. به نوعی این اپلیکیشن همانند با اپلیکیشن Mentions فیس‎بوک است که به “اشخاص مهم جامعه” کمک می‎کند به نسبت تصویری که از آن‎ها در این شبکه‎ی اجتماعی شکل گرفته تسلط داشته باشند، تنها با این تفاوت که تمامی کاربران توییتر به این اپلیکیشن دسترسی خواهند داشت. این اپلیکیشن از امروز در آی‎تیونز اپ‎استور ظاهر خواهد شد، معنای دیگر این گفته این است که طرفداران اندروید این اپلیکیشن را نخواهند داشت، چون تنها برای iOS است.

توییتر از این پس تصاویر GIF تا سقف 15 مگابایت را پشتیبانی می‌کند

تبلیغات :

Neuralink Marketcap