واتس‌اپ به پشتیبانی از سیستم‎عامل Symbian خاتمه می‌دهد

اگر شما جزو آن‎ دسته از کاربران باقی‎مانده‎ای هستید که از گوشی‎های هوشمند دارای سیستم‎عامل سیمبیان هنوز استفاده می‎کنند، باید منتظر شنیدن خبرهای بدی باشید چون اپلیکیشن واتس‎اپ تا انتهای امسال دیگر بر روی این سیستم‎عامل قدیمی کار نخواهد کرد. پیامی که تمامی کاربران واتس‎اپ در این ‎سیستم‎عامل دریافت خواهند کرد به این صورت خواهد […]

اگر شما جزو آن‎ دسته از کاربران باقی‎مانده‎ای هستید که از گوشی‎های هوشمند دارای سیستم‎عامل سیمبیان هنوز استفاده می‎کنند، باید منتظر شنیدن خبرهای بدی باشید چون اپلیکیشن واتس‎اپ تا انتهای امسال دیگر بر روی این سیستم‎عامل قدیمی کار نخواهد کرد.

پیامی که تمامی کاربران واتس‎اپ در این ‎سیستم‎عامل دریافت خواهند کرد به این صورت خواهد بود:

“متاسفانه، شما بعد از تاریخ 31/12/2016 قادر به استفاده از واتس‎اپ نخواهید بود چون دیگر گوشی شما را پشتیبانی نخواهد کرد.”

به نظر می‎رسد که واتس‎اپ سرورهای اختصاصی خود برای سیمبیان را از کار خواهد انداخت و در نتیجه این اپلیکیشن بعد از آن تاریخ دیگر بر روی این سیستم‎عامل کار نخواهد کرد. با آن‎که چنین خبری برای خیلی از کاربران ممکن است ناخوشایند باشد ولی آ‎ن‎ها با این وجود باید این شرکت را به خاطر پشتیبانی بلندمدت از سیمبیان تشویق کنند.

عقب‎نشینی واتس‎اپ از سیمبیان به این معنا نیست که این سیستم‎عامل مرده است، ولی یقینا میخ دیگری بر تابوت آن کوبیده می‎شود.

تبلیغات :

buy Neuralink