نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

قابلیت جدید واتساپ جستجوی مکانی کسب و کارهای مختلف را امکان پذیر می‌کند

واتساپ به تازگی روی قابلیت جدیدی کار می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد تا بتوانند کسب و کارهای مختلف را از طریق موقعیت مکانی شناسایی کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیام رسان محبوب واتساپ که در حال حاضر دو میلیارد نفر کاربر فعال دارد تلاش کرد تا در قابلیت جدیدی به کاربران کمک کند تا بتواند فهرستی از کسب و کارهای مختلف و موقعیت مکانی آنها را در اختیار داشته باشند. این اپلیکیشن که در تمام نقاط جهان مورد استفاده کاربران است به راحتی می تواند روش مطمئنی برای تماس با کسب و کارهای مختلف باشد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 واتساپ هم اکنون قابلیت جدیدی را آزمایش می‌کند که از طریق آن کاربر می‌تواند به کسب و کارهایی مانند مغازه ها کافی شاپ ها و غیره دسترسی داشته باشد. در حال حاضر آزمایش این قابلیت در شهر سائوپائولوی برزیل انجام می گیرد. معاون پیام رسانی فیسبوک در گفتگویی اعلام کرد پس از از برزیل، هند و اندونزی نیز می توانند این قابلیت را به طور آزمایشی در اختیار داشته باشند.

 وی در این مصاحبه اعلام کرد کلیه کسب و کارهایی که پیش از این شماره تماس خود را در اختیار این شرکت قرار داده بودند هم اکنون می توانند با مشتریان در ارتباط باشند. در واقع بخش تبلیغاتی فیسبوک این اطلاعات را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. واتساپ به عنوان اقدامات لازم برای حفظ حریم خصوصی نیز اعلام کرد به هیچ وجه موقعیت مکانی مشتریان و یا نتایج مربوط به جستجوی آن ها در این پلتفرم ذخیره نخواهد شد. سخنگوی این شبکه اجتماعی نیز از اضافه شدن تبلیغات به این پلتفرم خبر داد و اعلام کرد این پیام رسان با وارد شدن به حوزه تبلیغات شامل بخشی به نام مدل تجاری واتساپ خواهد بود.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. مکان یابی کسب و کار همون لوکیشن منظورشه؟

  2. باز هم این قابلیت برای ما ایرانی ها قفله:(((((((

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا