همراه اول سرویس وای فای اول را راه‌اندازی کرد

اپراتور همراه اول با راه اندازی سرویس وای فای اول این امکان را به مشترکان خود می‌دهد که در اماکن عمومی از اینترنت وای فای اول با سرعت ویژه آن استفاده کنید. وای فای اول اینترنتی با سرعت بسیار بالا است که برای اتصال به آن تنها کافیست همراه اولی باشید. مشترکان این اپراتور هرجایی […]

اپراتور همراه اول با راه اندازی سرویس وای فای اول این امکان را به مشترکان خود می‌دهد که در اماکن عمومی از اینترنت وای فای اول با سرعت ویژه آن استفاده کنید. وای فای اول اینترنتی با سرعت بسیار بالا است که برای اتصال به آن تنها کافیست همراه اولی باشید.

مشترکان این اپراتور هرجایی که نشان وای فای اول را مشاهده کردند می‌توانند به سادگی از اینترنت پر سرعت وای فای اول استفاده نمایند. در حال حاضر تعداد بسیاری از نقاط در کشور این خدمت را به همراه اولی‌ها ارائه می‌دهند که عبارتند از فرودگاه‌ها، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و نقاط متعدد پرتردد دیگر.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

تجربه اینترنت با سرعت و کیفیت بسیار بالا در مکان‌های عمومی، اتصال آسان به اینترنت، حفظ باتری تلفن همراه به علت کم مصرف بودن وای فای در مقایسه با دیتا و مدیریت متمرکز مصرف در قالب بسته نوترینو از جمله مزایای سرویس وای فای اول می‌باشد.

و اما سوالی که در مورد این سرویس به میان می‌آید این است که مشترکان مصرف خود را چگونه مدیریت کنند؟

عرضه نخستین سیم کارت‌های مجازی موبایل از آذرماه

در پاسخ به این سوال باید گفت مصرف اینترنت مشترکان در قالب حساب نوترینو انجام خواهد شد. اگر بسته نوترینو دارید مصرف شما در قالب همان بسته انجام خواهد شد و در غیر این صورت مصرف به مانند مصرف عادی اینترنت محاسبه می‌گردد. به عبارت دیگر فارغ از اینکه از چه طریق به اینترنت متصل هستید، تنها یک حساب برای مدیریت آن دارید و آن حساب نوترینو شماست.

پیشنهاد می‌شود به دلیل سرعت ویژه وای فای اول حتما بسته نوترینو را فعال کنید تا مصرف شما در قالب بسته‌ها، مدیریت شده و باصرفه‌تر باشد. برای اطلاع از بسته‌ها و نحوه خرید آن‌ها به  http://mci.ir/notrino-plans مراجعه فرمایید.

لازم به ذکر است که برای اتصال به وای فای اول، پس از آن که در هر مکانی نشان وای فای اول را مشاهده کردید، وای فای خود را روشن کرده و به WiFi Aval متصل شوید. اگر از iphone استفاده می‌کنید مرورگر Safari را باز نموده و فایل زیر را نصب نمایید.

به منظور این کار تنها کافیست برای یکبار تنظیمات زیر را انجام دهید:

وای فای اول

وای فای اول

وای فای اول