Withings نیز برای یک مراسم معرفی هیجان‌انگیز در 8 اسفندماه به نوکیا پیوست

شرکت فرانسوی Withings که سال میلادی گذشته توسط شرکت نوکیا خریداری شد اعلام کرد که در کنگره‌ی جهانی موبایل و در کنفرانس شرکت HMD شرکت خواهد کرد. این کنفرانس قرار است روز یک شنبه‌ی هفته‌ی آینده برگزار شود. فعلا مشخص نیست که شرکت مورد اشاره چه محصولی را معرفی خواهد کرد اما این شرکت معمولا برای […]

شرکت فرانسوی Withings که سال میلادی گذشته توسط شرکت نوکیا خریداری شد اعلام کرد که در کنگره‌ی جهانی موبایل و در کنفرانس شرکت HMD شرکت خواهد کرد. این کنفرانس قرار است روز یک شنبه‌ی هفته‌ی آینده برگزار شود.

فعلا مشخص نیست که شرکت مورد اشاره چه محصولی را معرفی خواهد کرد اما این شرکت معمولا برای تولید محصولاتی نظیر گجت‌های سلامتی و بعضا ساعت‌های‌هوشمند شناخته شده است. شرکت Withings در سال 2014 ساعت‌هوشمند جدیدی را موسوم به  Activite Sapphire رسما معرفی کرد و در سال بعد، دو نسخه‌ی جدید از همان ساعت را به نمایش گذاشت. ساعت‌های‌هوشمند این شرکت از دو پلتفرم iOS و اندروید پشتیبانی می‌کردند اما تمامی آن‌ها فاقد دکمه‌ی فیزیکی بودند.

از زمانی که نوکیا این شرکت را خریداری کرده، شرکت Withings در قسمت سلامتی دیجیتال و تکنولوژی شرکت نوکیا فعالیت می‌کند و به همین علت نمی‌توان گفت که محصول جدید این شرکت در کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلون چه چیزی خواهد بود. لوازم جانبی گوشی‌های‌هوشمند، برنامه‌ی سلامتی مخصوص گوشی‌ها یا حتی ساعت‌هوشمند با سیستم‌عامل اندروید ویر 2 ممکن است از محصولات احتمالی این شرکت فرانسوی باشد.

شرکت HDM تصمیم دارد تا در کنگره‌ی جهانی موبایل از سه گوشی‌هوشمند جدید نوکیا 3، نوکیا 5 و نسخه‌ی جدید گوشی خاطره‌انگیز نوکیا 3310 معرفی کند. بنابراین محصول جدید شرکت Withings می‌تواند مرتبط با هرکدام از گوشی‌های مورد اشاره نیز باشد.

تبلیغات :

buy Neuralink