اخبار شرکت‌هاموبایل

نسبت نمایشگر به بدنه گوشی Mi MIX 2 شیائومی 93 درصد خواهد بود

2016 سال بسیار خوبی بود، گوشی‎های هوشمند جدید و بسیار جذابی وارد بازار شدند ولی تنها تعداد اندکی مانند گوشی Mi Mix شیائومی موجی از حیرت به وجود آورند. سال‎های متوالی است که شرکت‎ها سعی دارند نسبت نمایشگر به بدنه را در گوشی‎های برتر خود بالا ببرند ولی شیائومی واقعا پا را فراتر گذشته و رقابت را به سطح دیگری کشانده است. در گوشی شیائومی نسبت نمایشگر به بدنه ‎ 78درصد است که از ادعای اولیه‎ی این شرکت یعنی 91.3 درصد کمتر است، ولی باز هم به نسبت رقبا باعث می‎شود شیائومی در جایگاه بسیار بالاتری قرار گیرد. براساس آخرین شایعات، نسل بعدی گوشی Mi Mix این نسبت را حتی بیشتر افزایش داده و 93 درصد از ابعاد کلی گوشی متعلق به نمایشگر خواهد بود.

البته، با توجه به سابقه‎ی شیائومی که در اعلام اعداد غلو می‎کند، احتمالا دوباره این عدد از مقدار اصلی بیشتر است. هم‎چنین، با توجه به ذات شایعه‎ بودن این خبر، نباید نسبت به آن هیجان زیادی نشان داد. با این‎وجود، گوشی Galaxy S8 در پیش رو با داشتن Infinity Display دیده می‎شود و از طرف دیگر نمایشگر LG G6 در نمای جلویی بدون دکمه است تا مشخص شود که شرکت‎های بزرگ جنگ خود را به سمت حذف کلیدهای فیزیکی و حواشی اطراف نمایشگر کشانده‎اند. همان‎طور که تعداد برندهای مشهور بیشتری گوشی‎های خود را هم‎پایه با روندهای فعلی دنیای طراحی ارائه می‎دهند، شیائومی با ارائه‎ی گوشی Mi Mix 2 قصد دارد که این رقابت‎ها را به چالش بکشد.

Mix 2 همانند با گوشی Mi Mix یک نسخه‎ی سرامیکی خواهد داشت و در چند ماه آینده به بازار می‎آید. یقینا به محض شنیدن جزئیات بیشتر در مورد این دستگاه خوانندگان را در جریان خواهیم گذاشت.

دیدگاه کاربر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا