نارضایتی مردم از سیستم فروش iphone xs

مردم از سیستم های فروش store  apple که در روز انتشار نسخه جدید آیفون عملکردی ضعیف دارد و کاهش یافته است، شکایت دارند. مردم هنوز موفق نشده اند که تلفن های جدیدشان را دریافت کنند. برخی از مشکلات  apple  store هنوز برطرف نشده است. در روز اول xs iphone و xs max iphone دردسترس کاربران […]

مردم از سیستم های فروش store  apple که در روز انتشار نسخه جدید آیفون عملکردی ضعیف دارد و کاهش یافته است، شکایت دارند. مردم هنوز موفق نشده اند که تلفن های جدیدشان را دریافت کنند. برخی از مشکلات  apple  store هنوز برطرف نشده است. در روز اول xs iphone و xs max iphone دردسترس کاربران بوده است.کارکنان اپل به مشتریان این قول را داده اند که امکان رزرو در سیستم های رزرو وجود دارد و آنها می توانند با استفاده از سیستم رزرو آخرین آیفون موجود را خریداری کنند.

با وجود مسائل گفته شده، در ساعت 5:23 بعد از ظهر فروشگاه های اپل از مشتریان زیادی که برای خرید آیفون آمده بودند استقبال کردند و جدیدترین گوشی های آیفون که شامل iphone xs و iphone xs max بود در روز جمعه، مورد فروش قرار گرفتند. یک راه مطمئن برای این که بتوانید آخرین نسخه آیفون یا ساعت اپل را در روز راه اندازی دریافت کنید این است که گوشی جدید را در برنامه apple store رزرو کنید و بعد از طریق فروشگاه فیزیکی اپل آن را انتخاب کنید. سیستم رزرو اپل که ارتقاء نیز یافته است یکی از دلایلی است که خط تولید شرکت اپل را نسبت به سال های قبل تغییر داده است.

بهبود عملکرد سیستم پرداخت اپل؛ پاسخ بانک‌ها به سارقان

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

یکی از کارکنان اپل در پاسخ به یک خواننده که یک ساعت در یکی از بازارهای نیوجرسی  برای دریافت تلفن منتظر ایستاده بود این پاسخ را داده که سیستم دریافت تلفن در سراسر کشور به مشکل برخورده است و او باید روز دوشنبه برای دریافت مراجعه کند. در سانفرانسیسکو، ساعت 2:18 بعد از ظهر در فروشگاه اپل، خطوط تولید دوباره به حرکت در آمدند وکارکنان فروشگاه خواستار رزرو زمان شده بودند. یکی از کارکنان گفته است که فروشگاه برنامه ریزی شده تا تولید بیشتری نسبت به روزهای دیگر داشته باشد.

به گزارش برخی سایت های اخبار تکنولوژی و فناوری رسانه های اجتماعی حتی افرادی که برای خرید آیفون نیز پیش پرداخت انجام داده اند، نتوانستند تلفن هایشان را دریافت کنند. جهت دسترسی به دیگر اخبار apple به صفحه اپل مراجعه نمایید.