به دستور مقام قضایی تمامی وبسایت‌های فروش پایان‌نامه فیلتر شدند

حسین آقابابایی، مدیرکل حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از فیلتر شدن تمامی سایت‌های فروش پایان نامه خبر داد. وی اضافه کرد، از تمامی این سایت‌ها شکایت شده و پس از آن با دستور بازپرس فرهنگ و رسانه دستور فیلترینگ نیز صادر شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک‌نیوز، […]

حسین آقابابایی، مدیرکل حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از فیلتر شدن تمامی سایت‌های فروش پایان نامه خبر داد. وی اضافه کرد، از تمامی این سایت‌ها شکایت شده و پس از آن با دستور بازپرس فرهنگ و رسانه دستور فیلترینگ نیز صادر شده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک‌نیوز، این سایت ها از طریق تبلیغات مشتریان زیادی جذب کرده بودند. حسین آقابابایی در ادامه افزود: بسیاری از این فروشندگان هنوز بصورت فیزیکی وجود دارند و در حال فروش پایان نامه هستند. بدلیل داشتن شغل پوششی قادر به تشخیص نیستند. این افراد در اینترنت نیز فعالیت دارند و فریلنسرها در سایت‌های فریلنسینگ انجام بخش‌های مختلف پایان نامه را بر عهده  دارند.

تبلیغات

هنوز نامی از سایت‌هایی که اقدام به فروش پایان نامه می‌کردند منتشر نشده است، زیرا برخی از سایت‌ها تنها در تهیه بخش‌هایی از پایان نامه به دانشجویان کمک کرده و یا در بعضی از آنها خود کاربران اقدام به خرید و فروش پایان نامه میکرده‌اند. به عنوان مثال پیش از این صحبت هایی از خرید و فروش پایان نامه در اپلیکیشن بازار در میان بود و هنوز هم برخی از آگهی های مربوط به مشاوره در انجام پایان نامه در آن به چشم میخورد. به هر حال گزارش تمامی این مراکز به دست مراجع قضایی رسیده است.

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP