رونمایی AMD از کارت گرافیک 32 گیگابایتی FirePro W9100

شب گذشته و در برنامه‌ی NAB 2016، شرکت AMD به صورت رسمی از اولین کارت گرافیک 32 گیگابایتی مخصوص طراحی جهان با FirePro W9100 رونمایی نمود و اعلام کرد که نیمه‌ی دوم سال 2016، این کارت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. همینطور این شرکت پلاگین مخصوص رندر FireRender را برای نرم‌افزار Autodesk 3ds Max معرفی نمود، پلاگینی که […]

شب گذشته و در برنامه‌ی NAB 2016، شرکت AMD به صورت رسمی از اولین کارت گرافیک 32 گیگابایتی مخصوص طراحی جهان با FirePro W9100 رونمایی نمود و اعلام کرد که نیمه‌ی دوم سال 2016، این کارت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. همینطور این شرکت پلاگین مخصوص رندر FireRender را برای نرم‌افزار Autodesk 3ds Max معرفی نمود، پلاگینی که کاربران به کمک آن قادر خواهند بود تا ایده‌های واقعیت مجازی خود را از طریق آن و با رزولوشن بالای 4K پیاده نموده و از آخرین تکنولوژی‌ها در این زمینه به منظور توسه محتوای مورد نظر استفاده نمایند.

مدیر ارشد این شرکت، آقای Raja Koduri در رابطه با این تکنولوژی و تولید این کارت گرافیک اذعان داشت که برخی از توسعه‌دهندگان ایده‌های بسیار خوبی برای پیاده کردن دارند و این دسته از افراد سعی می‌کنند از هر چه که در اختیار دارند استفاده کنند. برخی از ایده‌هایی که توسعه‌دهندگان دارند نیز بسیار سنگین بوده و ابزارهایی که در حال حاضر در اختیار آنها قرار دارد، نمی‌تواند به آنها در این زمینه کمک نماید. پس از آغاز شدن دوره کارت‌های گرافیک High Bandwich Memory یا HBM در سال 2015 و عرضه کردن کارت گرافیک قدرتمندی همچون Radeon Pro Duo، حالا نوبت به رونمایی از کارت گرافیک 32 گیگابایتی FirePro W9100 رسیده تا کاربران بتوانند از تکنولوژی‌های بسیار خوب این محصول در تولید و توسعه محتوای مورد نظر خویش، استفاده نمایند. در کنار تکنولوژی‌های بسیار پیشرفته‌ای که کاربران در این کارت می‌توانند پیدا کنند، باید حجم حافظه‌ی 32 گیگابایتی آن نیز اشاره داشته باشیم که بیشترین ظرفیت را در میان تمامی کارت‌های گرافیک را دارد.

تکنولوژی جدید XConnect شرکت AMD، قدرت دسکتاپ‌ها را به لپتاپ‌ها می‌آورد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

هنوز AMD مشخصات فنی دقیق این محصول را به صورت رسمی اعلام نکرده و تنها به حجم حافظه‌ی آن بسنده نموده و اعلام کرده که در روزها آتی شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این کارت گرافیک خواهیم بود.