آیپد ایر 3 اپل با فلاش ال‌ای‌دی و 4 اسپیکر معرفی خواهد شد

براساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده از وبلاگ فرانسوی Nowhereelse, گفته می‌شود که آیپد ایر 3 با تغییراتی کوچک اما مهم وارد بازار خواهد شد. یکی از این تغییرات اضافه شدن فلاش ال‌ای‌دی به دوربین اصلی آیپد خواهد بود که در تبلت‌های قبلی اپل هرگز شاهد فلاش ال‌ای‌دی برای دوربین تبلت نبودیم. اپل در گذشته تغییرات زیادی […]

براساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده از وبلاگ فرانسوی Nowhereelse, گفته می‌شود که آیپد ایر 3 با تغییراتی کوچک اما مهم وارد بازار خواهد شد. یکی از این تغییرات اضافه شدن فلاش ال‌ای‌دی به دوربین اصلی آیپد خواهد بود که در تبلت‌های قبلی اپل هرگز شاهد فلاش ال‌ای‌دی برای دوربین تبلت نبودیم. اپل در گذشته تغییرات زیادی را در دوربین اصلی آیپدهای خود به وجود نمی‌آورد و باعث شد تا بسیاری بر این باور باشند که این شرکت توجه زیادی به دوربین‌های تبلت خود ندارد.

بسیاری از کاربران آیپد، عکس‌های خود را با این تبلت می‌گیرند و آیپد ایر 3 با داشتن فلاش ال‌ای‌دی می‌تواند باعث شود تا همین کاربران به سراغ این تبلت بیایند. علاوه‌براین، همین مسئله می‌تواند نشان دهد که اپل به تازگی توجه ویژه‌ای را به دوبین‌های آیپد خود داشته و سعی دارد در این زمینه نیز تبلت خود را به یکی از بهترین‌ها تبدیل کند. متاسفانه در خبرهای منتشر شده خبری از نسخه‌ی جدید آیپد ایر 2 و بهبود دوربین 8 مگاپیکسلی آن دیده نمی‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که به آیپد ایر 3 اضافه خواهد شد، وجود 4 اسپیکر در این تبلت خواهد بود. اپل به تازگی در آیپد ایر پرو 4 اسپیکر قرار داده و حالا قصد دارد در نسل جدید آیپد ایر نیز تعداد اسپیکرهای خود را از 2 به 4 افزایش دهد. معمولا یکی از کاربردهای آیپد ایر اپل تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی است؛ حال اپل با اضافه کردن 2 اسپیکر بیشتر نسبت به آیپد ایر 2 می‌تواند به فیلم‌دوستان این نوید را بدهد که در تبلت بعدی شاهد کیفیت صدای بهتر  باشیم. احتمالا در آیپد ایر 3 شاهد افزایش تراکم پیکسلی در نمایشگر تبلت هم خواهیم بود در نتیجه باید شاهد پیشرفت زیادی در بخش رسانه‌ای تبلت باشیم.

براساس شایعات مطرح شده، اپل آیپد ایر 3 را در شش ماهه‌ی نخست سال 2016 معرفی خواهد کرد هرچند هنوز زمان دقیقی از معرفی این تبلت در دسترس نیست. به‌هر‌حال اگر اپل قصد داشته باشد آیپد ایر 3 را در تابستان امسال معرفی کند، تا آن زمان طبیعتا اطلاعات بیشتری از نسل بعدی تبلت‌ آیپد ایر در دسترس خواهد بود و با نگاهی جامع‌تر می‌توان به مشخصات فنی این تبلت پرداخت.