اپل آیفون 5 اینچی با دوربین دوگانه تولید می‌کند

اخبار و شایعه‌ها درمورد اپل و محصولات آن همیشه بسیار زیاد و جذاب هستند. به تازگی شخصی ژاپنی به نام Macotakara که در این زمینه فعال میباشد، عکس‌هایی منتشر کرده است که به‌نظر می‌رسد مرتبط با طراحی iPhone 7s یا هر نام دیگری باشد که بروی آن قرار داده خواهد شد. جذاب‌ترین بخش طراحی موجود در […]

اخبار و شایعه‌ها درمورد اپل و محصولات آن همیشه بسیار زیاد و جذاب هستند. به تازگی شخصی ژاپنی به نام Macotakara که در این زمینه فعال میباشد، عکس‌هایی منتشر کرده است که به‌نظر می‌رسد مرتبط با طراحی iPhone 7s یا هر نام دیگری باشد که بروی آن قرار داده خواهد شد.

جذاب‌ترین بخش طراحی موجود در این تصاویر، مربوط به دوربین دوگانه این دستگاه می‌باشد. سنسورهای دوربین همچنان در بالا و سمت چپ قاب پشتی دستگاه قرار دارند ولی تفاوتی که نسبت به iPhone 7 Plus شاهد آن هستیم در چیدمان این دوربین‌های است. به این ترتیب که احتمالاً در آیفون بعدی شرکت اپل، دوربین‌های دوگانه بجای اینکه مثل آیفون 7 پلاس افقی باشند، بصورت عمودی درکنار هم قرار خواهند گرفت.

مقایسه‌ی مشخصات فنی گوشی‌های هوشمند Galaxy S6 ،Xperia Z4 و One M9

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این منبع همچنین اعلام کرده است که پرچمدار بعدی اپل در دو نسخه‌ با صفحه نمایش‌های 5 و 5.8 اینچی روانه بازار خواهند شد.

مشخصات سخت‌افزاری این دستگاه‌ها هنوز مشخص نیستند و شایعه‌هایی مبنی بر طراحی کاملاً شیشه‌ای، شارژ بی‌سیم و استفاده از پنل OLED برای صفحه‌نمایش این دستگاه وجود دارند. این مورد را نیز نباید فراموش کنیم که سال آینده، دهمین سالگرد معرفی نخستین آیفون بوسیله استیو جابز می‌باشد. بنابراین باید انتظار معرفی یک محصول فوق‌العاده از این شرکت را داشته باشیم.