مهرماه امسال اپل آکادمی iOS را در ایتالیا تأسیس خواهد کرد

اگر دوست دارید وارد عرصه‎ی توسعه‎ی اپلیکیشن‎ها شوید و نگران سن خود هستید و یا این‎ که موارد زیادی برای یادگیری وجود دارد، قبول داریم این تفکرات می‎توانند ترسناک باشند. ولی تعداد بی‎شماری نرم‎افزار در سطح اینترنت وجود دارد که هدف آن‎ها آموزش کاربران از سطح مقدماتی برای کدنویسی است و اگر iOS پلت‎فرم مورد […]

اگر دوست دارید وارد عرصه‎ی توسعه‎ی اپلیکیشن‎ها شوید و نگران سن خود هستید و یا این‎ که موارد زیادی برای یادگیری وجود دارد، قبول داریم این تفکرات می‎توانند ترسناک باشند. ولی تعداد بی‎شماری نرم‎افزار در سطح اینترنت وجود دارد که هدف آن‎ها آموزش کاربران از سطح مقدماتی برای کدنویسی است و اگر iOS پلت‎فرم مورد نظر شما است، باید بگوییم شانس آورده‎اید.

اپل اخیرا تایید کرده است که در مهرماه امسال از اولین آکادمی iOS خود رونمایی خواهند کرد. این آکادمی در ایتالیا تاسیس خواهد شد و در محل آن در دانشگاه Università di Napoli Federico II خواهد بود، محلی که دانشجویانی که در این آکادمی حضور خواهند یافت مورد آموزش و راهنمایی در رابطه با نحوه‎ی ساخت اپلیکیشن‎ها برای خودشان قرار خواهند گرفت.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

لوکا ماستری مدیر ارشد مالی اپل در اظهار نظری گفته است که “ما از همکاری با دانشگاه Naples Federico II به منظور برپایی اولین آکادمی توسعه‎دهندگان iOS در اروپا، بسیار هیجان‎زده هستیم. تعدادی از خلاق‎ترین توسعه‎دهندگان iOS در جهان از این قاره هستند و ما مطمئن هستیم که این مرکز به نسل بعدی کمک خواهد کرد مهارت‎هایی را به دست آورند که برای موفقیت به آن‎ها نیاز دارند.”

WWDC 2016: اپل سیستم‌عامل watchOS 3.0 را برای اپل واچ معرفی کرد

این آکادمی در مهرماه امسال تاسیس خواهد شد و در آن 200 دانشجو شرکت خواهند کرد، که انتظار می‎رود در سال بعد تعداد آن‎ها دو برابر شود و به دنبال آن شرکت اپل قصد دارد دانشگاه‎های دیگری در جهان بسازد. این اولین ابتکارات آموزشی نیست که اپل نسبت به آن‎ها اقدام کرده است. ماه گذشته این شرکت اپلیکیشن خود را به اسم Swift Playground معرفی کرد که هدف آن آموزش نحوه‎ی کدنویسی به کودکان است.