دعوتنامه‌ی رسمی اپل برای تاریخ 9 مارس و رونمایی احتمالی از ساعت مچی هوشمندش

همانطور که می‌دانید اپل پیش از این ساعت مچی هوشمند خود را به همراه آیفون‌های جدیدش معرفی کرده بود و شایعات حاکی از عرضه‌ی رسمی این محصول طی ماه آوریل سال 2015 بودند. حال اپل برای تاریخ 9 مارس مراسم ویژه‌ای را در نظر گرفته و ..

همانطور که می‌دانید اپل پیش از این ساعت مچی هوشمند خود را به همراه آیفون‌های جدیدش معرفی کرده بود و شایعات حاکی از عرضه‌ی رسمی این محصول طی ماه آوریل سال 2015 بودند. حال اپل برای تاریخ 9 مارس مراسم ویژه‌ای را در نظر گرفته و دعوتنامه‌ی مربوط به آن را ارسال کرده است. این دعوتنامه برای خبرنگاران مختلفی فرستاده شده، اما هنوز اطلاعات مربوط به محتوای این دعوتنامه فاش نشده است. بنابراین نمی‌توانیم بگوییم که اپل در این مراسم قطعا از ساعت مچی هوشمندش رونمایی خواهد کرد.

مد زمانی زیادی تا تاریخ ذکر شده باقی نمانده و مطمئنا دیر یا زود شاهد رونمایی رسمی از ساعت مچی هوشمند اپل خواهیم بود. در پاییزی که گذشت اپل صحبت خاصی از مشخصات این ساعت به طور کامل به زبان نیاورد و توجه اکثر کاربران به شایعات مختلف پیرامون این محصول بود. جواب سوالات مختلفی را می‌توان در این مراسم پیدا کرد. آیا باتری ساعت هوشمند اپل طبق شایعات ضعیف بوده و نمی‌تواند انتظارات را برآورده کند؟ آیا این ساعت طبق گفته‌ی تیم کوک مدیر عامل اپل ضد آب خواهد بود؟ و آیا صد هزار برنامه در روز عرضه برای این ساعت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت؟ به احتمال زیاداین کنفرانس خبری اپل جواب سوالات ما را خواهد داد. بنابراین باید منتظر روز 9 مارس باشیم.

تبلیغات :

buy Neuralink