اخبار داخلیاطلاع رسانیویژه

آذری جهرمی خواستار توقف تهیه سیم کارت؛ اپراتورها باید سیم کارت را با پست ارسال کنند

ایجاد صف های طولانی برای تهیه سیم کارت های رایگان در شهرهای کشور موجب شد تا وزیر ارتباطات در توئیت خود خواستار توقف عملکرد اپراتورها در تحویل سیم کارت به مردم شود. اپراتورهای همراه اول و ایرانسل پس از این دستور اعلام کرده اند که سیم کارت های سرپرست خانوار را بصورت پستی ارسال می کنند.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی و فناوری تکنا، با توجه به اینکه برای دریافت وام یک میلیون تومانی نیازمند احراز هویت سرپرست خانوار از طریق مالکیت سیم کارت است و این موضوع به وزارت ارتباط واگذار شده است. هممین موضوع باعث شد تا بسیاری از افراد برای خرید سیم کارت و در نتیجه تهیه وام صف های طولانی تشکیل دهند. اکنون پس از انتقادات فراوان اپراتورهای کشور عرضه سیم کارت را تنها بصورت غیرحضوری انجام می دهند.

همراه اول اهدای سیم کارت رایگان به سرپرستان خانوار را تا زمان تمدید مهلت وام یک میلیون تومانی تمدید خواهد کرد. کاربران می توانند با ورود به سایت این شرکت و در بخش فروشگاه اینترنتی نسبت به ثبت نام سیم کارت اعتباری رایگان اقدام کنند. اپراتور دوم یعنی ایرانسل نیز اعلام کرد که کلیه کسانی که در سایت در بخش سیم کارت اعتباری رایگان برای سیم کارت اولی ها ثبت نام کند، سیم کارت خود را از طریق پست دریافت خواهد کرد. ثبت نام در این بخش نیازمند نداشتن سیم کارت ایرانسل خواهد بود. تحویل سیم کارت های ثبت نامی توسط پست و در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. به دنبال بالاگرفتن مجادلات وزارت ارتباطات و صداوسیما بر سر فرکانس‌های ۷۰۰ و ۸۰۰ مگاهرتز، به یکباره چندین فرستنده تلویزیونی در فرکانس‌های بالای ۷۰۰ و ۸۰۰ مگاهرتز در سیستم دیجیتال تهران و شهرهای مختلف از جمله مشهد، اصفهان، تبریز، اهواز، کرمانشاه، اراک، یزد و خرم‌آباد از سوی صداوسیما روشن شد!
    بیشتر این فرستنده‌ها برنامه‌های شبکه‌های بسته سوم را به صورت تکراری پخش می‌کنند…
    صداوسیما میلی ول این این باند های خالی نیست و معلوم نیست هدفش از این خیمه شب بازی چیه؟!
    مردم چند سال تاوان انحصار ۳جی رایتل رو دادند حالا نوبت صداوسیما هست؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا