رونمایی بنتلی از اولین خودروی الکتریکی خود در نمایشگاه اتومبیل جنوا

اولین خودرویی الکتریکی شرکت بنتلی که حالا در نمایشگاه اتومبیل جنوا معرفی شده، محصولی خاص است که ظاهر و اصالت خودروهای این شرکت را حفظ کرده و قرار است به زودی تولید آن آغاز شود. مدیر ارشد شرکت بنتلی، آقای Wolfgang Dürheimer در مورد زمان عرضه  این خودروی جدید که EXP-10 Speed 6 نام دارد، اعلام […]

اولین خودرویی الکتریکی شرکت بنتلی که حالا در نمایشگاه اتومبیل جنوا معرفی شده، محصولی خاص است که ظاهر و اصالت خودروهای این شرکت را حفظ کرده و قرار است به زودی تولید آن آغاز شود. مدیر ارشد شرکت بنتلی، آقای Wolfgang Dürheimer در مورد زمان عرضه  این خودروی جدید که EXP-10 Speed 6 نام دارد، اعلام کرده که هنوز تاریخ مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است اما بازخوردهای کاربران می‌تواند تا تاثیر زیادی داشته باشد.

سازندگان در تولید این خودرو تمام تلاش خود را داشته‌اند تا محصولی با استانداردهای روز را طراحی و موتوری که در آن استفاده می‌کنند را آگاهانه انتخاب کنند. EXP-10 Speed 6 علاوه بر آلوده نکردن هوا، از توان بسیار بالایی نیز برخوردار است و ترکیب شدن این موضوعات در کنار ویژگی‌های منحصر به فرد دیگر این خودرو، سبب شده تا بنتلی، بار دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد.

Continental GT Speed BE، سریع‌ترین خودروی شرکت بنتلی

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Bentley’s first EV could be an all-electric EXP-10 Speed 6 monster 3

از ویژگی‌های  فنی خودرو هنوز هیچ اطلاعاتی در دست نیست اما اینطور که آقای Dürheimer در صحبت‌های خود اشاره داشته، محصول جدید بنتلی می‌تواند با یک بار شارژ شدن تا 310 مایل (500 کیلومتر) را بپیماید.

در حال حاضر، تنها خودرویی که می‌تواند با اتومبیل جدید بنتلی رقابت داشته باشد، Audi e-tron quattro concept با توان 496 اسب بخار است که با یک بار شارژ شدن، مسافتی به اندازه‌ی 370 کیلومتر (230 مایل) را می‌تواند طی کند.

Bentley’s first EV could be an all-electric EXP-10 Speed 6 monster 2

نهایتا باید اشاره کنیم که این ابتدای راه است و بنتلی تازه وارد عرصه‌ی خودروهای الکتریکی شده. اخباری که تا کنون در مورد برنامه‌های آتی این شرکت منتشر شده، نشان می‌دهد که سازندگان در حال تدارک خودرویی الکتریکی و SUV با نام Bentayga هستند که از محصولات لوکس این شرکت به حساب می‌آید و قرار است به یک موتور W12 مجهز گردد.