گوشی Blu Vivo XL2 در FCC رویت شد

شرکت BLU معمولا به خاطر محصولات اندرویدی خود با قیمت بسیار مناسب و ارزان شناخته شده است. این شرکت آمریکایی حالا قرار است گوشی‌هوشمند جدیدی را معرفی کند که طبیعتا همانند مصحولات پیشین از قیمت بسیار مناسبی بهره می‌برد. فعلا مشخص نیست که شرکت مورد اشاره قرار است در چه زمانی از گوشی‌هوشمند جدید خود رونمایی […]

شرکت BLU معمولا به خاطر محصولات اندرویدی خود با قیمت بسیار مناسب و ارزان شناخته شده است. این شرکت آمریکایی حالا قرار است گوشی‌هوشمند جدیدی را معرفی کند که طبیعتا همانند مصحولات پیشین از قیمت بسیار مناسبی بهره می‌برد.

فعلا مشخص نیست که شرکت مورد اشاره قرار است در چه زمانی از گوشی‌هوشمند جدید خود رونمایی کند اما این گوشی که Vivo XL 2 نام گرفته در رگولاتوری FCC رویت شده است تا برخی از مشخصه‌های فنی آن به طور کامل فاش شود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

براساس تاییدیه‌ی دریافت شده از سوی این رگولاتوری، گوشی مورد نظر ما به نمایشگری 5.5 اینچی مجهز شده است. این گوشی دارای دو دوربین جلو و عقب بوده در حالی که تنها دوربین اصلی این گوشی دارای فلش LED خواهد بود.

BLU Studio 7، یک تلفن هوشمند 7 اینچی ارزان قیمت

گوشی‌هوشمند Blu Vivo XL 2 قرار است با باتری با ظرفیت 3,150 میلی‌آمپر ساعتی روانه بازار شود و احتمالا از یکی از چیپست‌های میان‌رده یا پایین‌رده‌ی شرکت مدیاتک بهره می‌برد که می‌توان گفت علت قیمت پایین این گوشی نیز همین چیپست خواهد بود. فعلا اطلاعاتی در مورد میزان حافظه‌‌ی داخلی این گوشی منتشر نشده اما به طور قطع، گوشی مورد اشاره با درگاه میکرو‌اس‌دی عرضه می‌شود.

همان‌طور که پیش از این نیز به آن اشاره کردیم، این گوشی سیستم‌عامل اندروید را اجرا می‌کند اما نمی‌توان انتظار اندروید نوقا را برای این گوشی داشت. از آن‌جایی که Vivo XL 2 تاییدیه‌ی رگولاتوری FCC را دریافت کرده، به احتمال زیاد تا پنج روز دیگر و در رویداد CES 2017 از این موبایل رونمایی می‌شود.