موبایل

حرکات دست اسکنر اثرانگشت با به‌روزرسانی فریم‌ویر به نکسوس 5X و 6P می‌آید

آخرین سری از گوشی‌های نکسوس گوگل به زودی به نسخه‌ی 7.1 اندروید به‌روزرسانی می‌شوند. هرچند این آپدیت هم نمی‌تواند تمامی ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد پیکسل‌های گوگل را در این دو گوشی قرار دهد. با این حال یک ویژگی با منتشر شدن این آپدیت ممکن است برای نکسوس‌های 5X و 6P فعال شود و آن‌هم حرکات دست با سنسور اثر انگشت این دو گوشی خواهد بود.

اگر با حرکات دست سنسور اثر انگشت پیکسل‌های گوگل آشنایی ندارید باید به شما بگوییم که با استفاده از این حرکت کاربران می‌توانند خیلی سریع به بخش اعلان‌ گوشی‌های خود دسترسی داشته باشند. درواقع با پایین آوردن انگشت خود بر روی این اسکنر، می‌توانید به بخش اعلان‌ها به راحتی دسترسی داشته باشید.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

گوگل احتمالا با این آپدیت می‌تواند حرکات دست اسکنر اثر انگشت دو نکسوس آخر خود را فعال کند. پیکسل‌های گوگل و دو نکسوس نام برده به صورت سخت‌افزاری از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند هرچند دو نکسوس 6P و 5X هنوز نسخه‌ای که بتواند این قابلیت را فعال کند دریافت نکرده‌اند. بنابراین انتظار می‌رود طی به‌روزرسانی بعدی، گوگل یک گام دیگر نکسوس‌های خود را به پیکسل‌های جدید نزدیک‌تر کند و این قابلیت را در آن‌ها قرار دهد.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا