هوای قصد ساخت گوشی‎هوشمند بدون حاشیه را دارد

در طول چند سال گذشته، ما شاهد بودیم شرکت‎های مختلف سعی در تولید گوشی‎های هوشمندی دارند که از حداقل حواشی اطراف نمایشگر برخوردار باشند. اگر بخواهیم مثال بزنیم گوشی Mi Mix شیائومی نمونه‎ی خوبی است. هوآوی نیز که یکی از رو به رشدترین شرکت‎های گوشی‎هوشمند در دنیا محسوب می‎شود، اعلام کرده است قصد ساخت گوشی‎هوشمند […]

در طول چند سال گذشته، ما شاهد بودیم شرکت‎های مختلف سعی در تولید گوشی‎های هوشمندی دارند که از حداقل حواشی اطراف نمایشگر برخوردار باشند. اگر بخواهیم مثال بزنیم گوشی Mi Mix شیائومی نمونه‎ی خوبی است. هوآوی نیز که یکی از رو به رشدترین شرکت‎های گوشی‎هوشمند در دنیا محسوب می‎شود، اعلام کرده است قصد ساخت گوشی‎هوشمند بدون حاشیه را دارد. مدیرعامل این شرکت Yu Chengdong پس از رونمایی از گوشی‎های Huawei P10 و P10 Plus در چین این خبر را تایید کرده و اظهار داشته است که آن‎ها در حال تولید گوشی‎هوشمندی هستند که از نمایشگری بهره می‎برد که از بالا تا پایین تمامی بخش جلویی گوشی را اشغال می‎کند.

شایعه: میزو در سال 2018 گوشی بدون حاشیه معرفی می‌کند

اگر این ادعا صحت داشته باشد بایستی انتظار گوشی با حواشی بسیار حداقل اطراف نمایشگر یا اصلا بدون حواشی با ظاهر بسیار زیبایی را داشته باشیم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Chengdong جزئیات دیگری در رابطه با این دستگاه اعلام نکرد و مشخص نیست که باید چه زمان انتظار این دستگاه را داشته باشیم و آیا یک پرچم‎دار خواهد بود یا خیر.