خالق توزیع دِبیان لینوکس در سن 42 سالگی درگذشت

بسیاری از کاربران لینوکس هستند که از توزیع بسیار خوب “دبیان” استفاده کرده و آن را به عنوان الگویی برای خود در نظر دارند. خالق این توزیع فردی با نام Ian Murdock بوده که در کمال تاسف، باید اعلام کنیم که امروز وی در سن 42 سالگی در گذشت. از آنجایی مرگ این متخصص حوزه تکنولوژی […]

بسیاری از کاربران لینوکس هستند که از توزیع بسیار خوب “دبیان” استفاده کرده و آن را به عنوان الگویی برای خود در نظر دارند. خالق این توزیع فردی با نام Ian Murdock بوده که در کمال تاسف، باید اعلام کنیم که امروز وی در سن 42 سالگی در گذشت.

از آنجایی مرگ این متخصص حوزه تکنولوژی خبری ناگوار است که Ian Murdock خالق اصلی توزیع دبیان بوده، توزیعی که باعث پایه‌گذاری روشی برای توسعه و تعریف دیگر توزیع‌ها قرار گرفته است. همچنین وی انجمنی اینترنتی را با نام Docker راه‌اندازی نموده بود که کاربران می‌توانستند به سادگی از آن به دانلود آخرین نرم‌افزارهای توسعه‌ داده شده بر پایه این توزیع، استفاده نمایند.

هم خانواده‌ی وی و هم انجمن Docker از رسانه‌ها خواسته‌اند تا به زندگی خصوصی Ian Murdock احترام گذاشته و اطلاعات مربوط به وی را به صورت عمومی منتشر نکنند. در نهایت باید بگوییم که اگر شما نیز می‌خواهید با خانواده Murdock همراهی کنید، می‌توانید ایمیلی را به آدرس “in-memoriam-ian@debian.org” ارسال کنید، محلی که تعداد زیادی از این ایمیل‌های ارسالی ذخیره و در آینده، به صورت عمومی منتشر خواهند شد.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال