آیفون 7 از یک باتری 1960 میلی‌آمپرساعتی بهره خواهد برد

امروز دوباره اطلاعات جدیدی از گوشی هوشمند آیفون 7 اپل در رسانه‌های خبری منتشر شد. این گزارش‌های جدید شباهت بسیار زیادی به مواردی دارند که قرار است شرکت اپل در رویداد رسمی خود طی معرفی آیفون 7 از آن رونمایی به عمل آورد. در حقیقت به تازگی منبع قابل اعتمادی اعلام کرده است که گوشی […]

امروز دوباره اطلاعات جدیدی از گوشی هوشمند آیفون 7 اپل در رسانه‌های خبری منتشر شد. این گزارش‌های جدید شباهت بسیار زیادی به مواردی دارند که قرار است شرکت اپل در رویداد رسمی خود طی معرفی آیفون 7 از آن رونمایی به عمل آورد.

در حقیقت به تازگی منبع قابل اعتمادی اعلام کرده است که گوشی جدید آیفون 7 اپل از یک باتری با ظرفیت 1960 میلی‌آمپر ساعت برخوردار خواهد بود. این موضوع برای کاربران گوشی‌های سری آیفون که به دوام باتری نیاز ویژه‌ای دارند خبر بسیار خوبی خواهد بود. جالب است بدانید که گوشی آیفون 6 اس اپل (نسخه پیشین) از یک باتری با ظرفیت 1715 میلی‌آمپر ساع برخوردار است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در صروت درست بودن این موضوع در آیفون جدید شاهد افزایش 14 درصدی میزان ظرفیت باتری گوشی خواهیم بود. در این میان یک چیز دیگر می‌ماند که می‌بایست به آن توجه کرد. منبع OnLeaks که این خبر را منتشر کرده است و قبلا نیز شایعات بسیار زیادی را در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی انتشار داده بود، در این مورد این طور اظهار می‌کند که این خبر 100 درصد درست و دقیق نبوده و ممکن است در آینده در گوشی جدید آیفون 7 اپل شاهد آن نباشیم.

شایعه : اپل در فروش تلفن های هوشمند از سامسونگ موفق تر بوده است!

اما در هر صورت بیایید امیدوار باشیم که این موضوع درست از آب درآید. همان طور که احتمالا می‌دانید ظرفیت کم باتری آیفون 6 اس، یکی از نقص‌های بزرگ این گوشی محبوب به حساب می‌آید. از طرفی قرارگیری باتری جدید که 14 درصد بزرگتر است به آن معنا نیست که کاربران بتوانند 14 درصد بیشتر از گوشی خود استفاده کنند اما در هر صورت در بخش باتری گوشی شاهد بهینه‌سازی خواهیم بود. در هر صورت بیایید تابه این جای کار این طور در نظر بگیریم که قرار است باتری آیفون 7 اپل بزرگتر از نسخه پیشین خود باشد. اما این که چه میزان بزرگتر باشد هنوز معلوم و مشخص نیست.