آخرین به‌روزرسانی اکسپریا X مجهز به تکنولوژی X-Reality است

آخرین بسته امنیتی و بروزرسانی سونی اکسپریا X که در ماه مارس ارائه خواهد شد حاوی موتور گرافیکی X-Reality در فیلمبرداری خواهد بود. همانطورکه طرفداران پروپا قرص گوشی‌های هوشمند سونی می‌دانند، این شرکت خلاق همیشه برای جلب رضایت مشتری و مانورهای تبلیغاتی چیزی در آستین دارد! به یاد دارم هنگامی که اولین گوشی‌های سونی برای عرضه […]

آخرین بسته امنیتی و بروزرسانی سونی اکسپریا X که در ماه مارس ارائه خواهد شد حاوی موتور گرافیکی X-Reality در فیلمبرداری خواهد بود.

همانطورکه طرفداران پروپا قرص گوشی‌های هوشمند سونی می‌دانند، این شرکت خلاق همیشه برای جلب رضایت مشتری و مانورهای تبلیغاتی چیزی در آستین دارد! به یاد دارم هنگامی که اولین گوشی‌های سونی برای عرضه به بازار معرفی شد همگی دارای خصوصیات منحصر به فردی بودند که با گذشت چندسال بعضی کپی برداری شده و بعضی همچنان دست نخورده باقی ماندند! برای مثال تکنولوژی White Magic که در SONY P بکاربرده شده بود جز آن دسته از تکنولوژی‌هایی بود که بسیاری از طرفداران سونی دلشان برایش تنگ شده است. اگر به صفحه نمایش اسمارت‌ فون‌های حال حاضر بازار نگاه کنید در خواهید یافت که اکثر آنها قادر به نمایش صحیح رنگ سفید نبوده و اکثر آنها این طیف رنگ را به صورت کرم یا شیری نشان می‌دهد، اما سونی از چندسال پیش نگران این مشکل در گوشی‌هایش بوده و هست و حقیقتا توانسته از عهده آن برآید.

اکنون سونی تکنولوژی جدید اما نام آشنای دیگری را در اسمارت‌فون‌هایش معرفی کرده که باوجود اینکه نامش تکراری است اما حرفای جدیدی را برای بازگو کردن دارد.  تکنولوژی X-Reality که در اسمارت‌فون‌های سونی برای نشان دادن هرچه بیشتر تصاویر به واقعیت بکاربرده شده بود اکنون به سطح جدید رسیده و برای نشان دادن ویدئوها نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

این تکنولوژی که دلیل اصلی عرضه بسته بروز رسانی سری X سونی با نام 38.3.1.A.0.54 است دارای خصوصیات و رفع باگ‌های دیگری نیز هست که ارزش دانلود آن را چندین برابر می‌کند. برای مثال بهبود روشنایی خودکار، حالت باتری کم و غیره. در این نسخه بروز رسانی بار دیگر تکنولوژی VoLTE بازگشته است.

Volte فناوری تماس یا همان انتقال صدا در بستر نسل چهارم تلفن‌های هوشمند LTE است. این فناوری با استفاده از تکنولوژی مشابه تماس در بستر IP یا همان VoIP کار می‌کند و کیفیت بالایی دارد که اخیرا شرکت ایرانسل آزمایش آن را با موفقیت گذرانده است.

 

تبلیغات :

buy Neuralink