اطلاعات فنی گوشی‌هوشمند Xiaomi Mi 5 لو رفت: صفحه‌نمایش 5.2 اینچی، اندروید 6.0، 3 گیگابایت حافظه‌ی رم

شایعات مربوط به گوشی‌هوشمند Xiaomi Mi 5 به سرعت و با حجمی زیاد در حال انتشار است و اخیرا نیز اطلاعاتی در مورد این گوشی‌هوشمند از طریق حساب کاربری آقای Steve Hemmerstoffer با نام OnLeaks منتشر شده که جزئیات فنی بیشتری را برای ما فاش می‌کند. اینطور که این شایعات نشان می‌دهند، گوشی‌هوشمند Xiaomi Mi 5 صفحه‌نمایشی 5.2 […]

شایعات مربوط به گوشی‌هوشمند Xiaomi Mi 5 به سرعت و با حجمی زیاد در حال انتشار است و اخیرا نیز اطلاعاتی در مورد این گوشی‌هوشمند از طریق حساب کاربری آقای Steve Hemmerstoffer با نام OnLeaks منتشر شده که جزئیات فنی بیشتری را برای ما فاش می‌کند. اینطور که این شایعات نشان می‌دهند، گوشی‌هوشمند Xiaomi Mi 5 صفحه‌نمایشی 5.2 اینچی با رزولوشن 1080p خواهد داشت و سنسور حسگر اثر انگشت نیز در بخش جلویی آن قرار قرار گرفته است.

در مورد مشخصات فنی، اینطور که مشخص شده این گوشی‌هوشمند قرار است از چیپ Snapdragon 820 با کلاک 2.1 گیگاهرتز برای هسته‌های پردازشگر در کنار 3 گیگابایت حافظه‌ی رم، 64 گیگابایت حافظه‌ی داخلی (که 52 گیگابایت آن قابل استفاده است)، اندروید 6.0 مارشمالو و رابط کاربری MIUI 7.6.2.1 استفاده کند.

"هوگو بارا" شیائومی را ترک می‌کند

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اطلاعاتی که حالا در مورد این گوشی‌هوشمند منتشر شده بسیار با مورادی که پیشتر شنیده بودیم شباهت دارد و به نظر می‌رسد مشخصات فنی این محصول همانی باشد که حالا داریم می‌بینیم. به هر حال چاره‌ای نداریم جز اینکه تا کنگره جهانی موبایل 2016 منتظر باشیم.