رونمایی رسمی لنوو از تبلت‌های 7، 8 و 10 اینچی سری Tab 3

جدا از اینکه لنوو گوشی‌های هوشمند میان‌رده Vibe K5 و K5 Plus را در MWC 2016 معرفی نمود، این شرکت تبلت‌های جدیدی را برای این نمایشگاه نیز در نظر گرفته است که می‌‌تواند با عملکرد خوب و ارزش خرید بالایی که دارد، مورد توحه بسیار از افراد قرار بگیرد. از میان سه تبلت جدیدی که […]

جدا از اینکه لنوو گوشی‌های هوشمند میان‌رده Vibe K5 و K5 Plus را در MWC 2016 معرفی نمود، این شرکت تبلت‌های جدیدی را برای این نمایشگاه نیز در نظر گرفته است که می‌‌تواند با عملکرد خوب و ارزش خرید بالایی که دارد، مورد توحه بسیار از افراد قرار بگیرد.

از میان سه تبلت جدیدی که این شرکت معرفی نموده، دو مدل از آن مخصوص خانواده‌ها بوده و TAB3 7 و 8TAB3  نام دارند و یک مدل 10 اینچی از این تبلت با نام 10 TAB3 نیز معرفی شده که می‌تواند افراد حرفه‌ای‌تر را هدف خود قرار دهد.اما آیا این تبلت‌ها از سخت‌افزار قدرتمند برای انجام کارهای مختلف بهره برده‌اند؟ برای پاسخ به این موضوع بهتر است ابتدا نگاهی به تصویر زیر و مشاهده‌ی مشخصات کلی این تبلت‌ها داشته باشیم:

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

1456151876169

تبلت جدید TAB3 10 علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های معمول یک تبلت، از امکانات خاصی که شاید در کمتر محصولی پیدا شود نیز برخوردار است که از جمله‌ی آنها می‌توانیم به اتصال‌دهنده‌های Y و T و همینطور کابل RJ45 اشاره نماییم. همچنین این تبلت قدرتمند از استاندارد IP52 برخوردار است و این یعنی TAB3 10 در برابر آب و گرد و غبار می‌تواند مقاومت داشته باشد. سیستم‌های امنیتی سخت‌افزاری نیز به منظور افزایش هر چه بیشتر کاربران در این تبلت قرار گرفته و حتی یک حالت امنیتی بسیار حرفه‌ای نیز برای این تبلت توسعه داده شده که کاربران به کمک آن می‌توانند از وضعیت تبلت خود آگاه شده و حتی موقیع آن را به صورت جغرافیایی نیز بررسی نمایند.

آلکاتل از گوشی‌های سری Pop 4 خود رسما پرده برداشت؛ سخت‌افزاری میان‌رده

لنوو از وجود این سیستم امنیتی در نسخه‌های 7 و 8 اینچی از این تبلت‌ها صحبتی به میان نیاورده اما در مورد ایمن بودن آنها در برابر آب و گرد و غبار نیز خبر داده و اذعان داشته که این تبلت‌ها از تکنولوژی صوتی Dolby Atmos نیز بهره می‌برند.

به هر صورت لنوو تمام تلاش خود را داشته تا محصولاتی متناسب با محیط خانواده‌ها را تولید نماید. در مورد قیمت این تبلت‌ها صحبتی در میان نبوده، اما مدیران این شرکت اشاره داشتند که از ماه ژوئن (اواسط خرداد ماه)، می‌توانیم شاهد ورود این محصولات به بازار باشیم.

در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به این تبلت‌ها را به صورت جداگانه مشاهده نمایید:

TAB3 10

Lenovo-TAB3-10-Business Lenovo-TAB3-10-Business (1) Lenovo-TAB3-10-Business (2) Lenovo-TAB3-10-Business (3) Lenovo-TAB3-10-Business (4) Lenovo-TAB3-10-Business (5)

TAB3 8

Lenovo-TAB3-8 (4) Lenovo-TAB3-8 Lenovo-TAB3-8 (1) Lenovo-TAB3-8 (2)

TAB3 7

Lenovo-TAB3-7 (2) Lenovo-TAB3-7 (3) Lenovo-TAB3-7 Lenovo-TAB3-7 (1)