عرضه LG G6 از 18 فروردین‌ماه در ایالات متحده آغاز می‌شود

با توجه به اطلاعاتی که اخیرا شنیده می‎شود مبنی بر این‎که شرکت سامسونگ، ال‎جی را مجبور به استفاده از چیپست قدیمی‎تر اسنپ‎دراگون 821 برای گوشی پرچم‎دار بعدی‌اش یعنی G6 کرده است (چون ظاهرا سامسونگ تمامی چیپست‎های اسنپ‎دراگون 835 را در مرحله‎ی اولیه‎ی تولید برای خود نگه داشته است)، بایستی انتظار داشته باشید که واکنش ال‎جی […]

با توجه به اطلاعاتی که اخیرا شنیده می‎شود مبنی بر این‎که شرکت سامسونگ، ال‎جی را مجبور به استفاده از چیپست قدیمی‎تر اسنپ‎دراگون 821 برای گوشی پرچم‎دار بعدی‌اش یعنی G6 کرده است (چون ظاهرا سامسونگ تمامی چیپست‎های اسنپ‎دراگون 835 را در مرحله‎ی اولیه‎ی تولید برای خود نگه داشته است)، بایستی انتظار داشته باشید که واکنش ال‎جی نسبت به این قضیه تلاش در ارائه‎ی زودتر پرچم‎دار بعدی‎ خود به نسبت رقیب اصلی‎اش باشد. با توجه به تاریخ رونمایی از G6 یعنی تاریخ 8 اسفندماه (تاریخ رونمایی رسمی از گلکسی اس 8 در تاریخ 9 فروردین‎ماه خواهد بود، گرچه هنوز مورد تایید قرار نگرفته است) باید گفت که به نظر می‎رسد ورود زودتر به بازار استراتژی ال‎جی برای رقابت با رقیب همیشگی‎اش است.

ولی امروز گزارش جدیدی رسیده و با آن‎که در حقیقت تاریخ عرضه‎ی پرچم‎دار بعدی ال‎جی به نسبت تاریخ ورود اس 8 سامسونگ به بازار یعنی 1 اردیبهشت‎ماه بسیار زودتر است، ولی این اتفاق تنها برای بازار کره‎ی جنوبی رخ می‎دهد. ظاهرا در این کشور قرار است LG G6 در تاریخ 19 اسفندماه وارد بازار شود و این تاریخ تقریبا 6 هفته قبل از ورود Galaxy S8 به دنیای رقابت است.

با این وجود تاریخ عرضه‎ی G6 در ایالات‎متحده 18 فروردین‎ماه خواهد بود، به عبارت دیگر بین زمان ورود این گوشی به بازار آمریکا با عرضه‎ی Galaxy S8 تنها 2 هفته فاصله است. اگر این صحبت‎ها حقیقت داشته باشد نمی‎توانیم انتظار فروش موفقی از گوشی G6 ال‎جی را در آمریکای شمالی داشته باشیم (گرچه بدون شک می‎تواند پرفروش‎ترین گوشی ال‎جی باشد).

کاملا مشخص است که سامسونگ برای بازاریابی S8 بودجه‎‎ی فراوانی پیش‎بینی کرده است و اکثر افرادی که دنیای موبایل را با دقت دنبال نمی‎کنند یقینا خرید آن را به نسبت G6 ترجیح می‎دهند. علاوه بر این، دوستداران فناوری نیز نمی‎توانند چیپست قدیمی‎تر G6 را در نظر نداشته باشند و آن‎ها نیز یقینا دستگاه سامسونگ را انتخاب می‎کنند. شاید بهتر است ال‎جی تاریخ عرضه‎ی G6 را به عقب بیاندازد تا هیجان مربوط به S8 فروکش پیدا کرده و این شرکت نیز بتواند از سیستم روی چیپ‎های SD835 استفاده کند.

براساس اطلاعاتی که مطرح شده گوشی G6 دارای گواهینامه‎ی IP68 برای مقاومت نسبت به به گرد و غبار و آب است و از یک بدنه‎ی تمام فلزی نیز بهره می‎برد. هم‎چنین انتظار می‎رود که قیمت آن به نسبت گوشی Samsung Galaxy S8 پایین‎تر باشد، بنابراین شاید این قضیه تا حدی به فروش این گوشی کمک کند. شرکت ال‎جی در تاریخ 8 اسفندماه در نمایشگاه MWC 2017 به صورت رسمی از G6 رونمایی خواهد کرد. لازم به ذکر است این گوشی‎هوشمند به نسبت LG G5 با اندکی افزایش قیمت عرضه خواهد شد.

تبلیغات :

buy Neuralink